Bohem. Pr. – Meteor 0:0 (kon.) | Admira Praha – Sokolov 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 3:0 (kon.)
Ostrava – Frýdek-Místek 6:1 (kon.) | Liberec – Převýšov 5:0 (kon.) | Slovácko – Karviná 1:2 (kon.)
Prešov – Humenné 2:0 (kon.) | Bardejov – Bodva Moldava 4:0 (kon.)
FC Hradec Králové
3:0 (3:0)
MFK Chrudim
Sobota 13.07.2013, 10:30Přípravný zápas

44
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Třetí branka domácího týmu přichází ještě do poločasu, přesnou přihrávku za obranu dostal RADEK VOLTR a i s tečí brankáře Vostradovského propasíroval míč do sítě – 3:0!

28
    Další okénko v chrudimské obraně přináší podobnou druhou branku. Tentokrát se před brankářem objevil aktivní ONDŘEJ KRAJÁK a po kličce do levé strany poslal míč do odkryté chrudimské svatyně. Radouše ještě dělal co mohl, ale míč se mu ještě před brankovou čarou z branky vykopnout nepovedlo – 2:0!

23
    Máme zde úvodní gól dnešního střetnutí. Obrana Chrudimi naprosto propadla, chtěla vystavit hradeckého hráče do ofsajdu a to se jí vůbec nepovedlo. ASIM ZEC tak téměř od poloviny hřiště postupoval sám na gólmana, Vostradovskému udělal kličku a do prázdné branky neměl problém zakončit – 1:0!

Petr Dejnožka

Branky: 23. Zec, 28. Kraják, 44. Voltr

FC Hradec Králové: 1. poločas: Lindr – Hochmeister, Voltr, Zec, Zelený, Janoušek, Rolko, Poděbradský, Harba, Kraják, Šisler

2. poločas: Koubek – Hochmeister (60. Voltr), Kraják (57. Zec), Zelený, Harba, Šisler, Malinský, Kulič, Schejbal, Plašil, Kopáč

MFK Chrudim: 1. poločas: Vostradovský – Adámek, Drahoš, Radouš, Štěpánek – Nadrchal, Mastík, Hannich, Vladyka, Jarosz, – Vágner

2. poločas: Mrázek – Malý, Radouš, Linhart, Řezníček – Nadrchal (78. Vágner), Kesner, Mastík (70. Hannich), Luptovský, Langr – Vácha

Rozhodčí: Šedivý – Vojtěch, Pešava