Trenčín – Astra Giurgiu 1:3 (kon.) | Aktobe – Breidablik 1:0 (kon.) | Minsk – St. Johnstone 0:1 (kon.)
Jablonec – Strømsgodset 2:1 (kon.) | Karabach – Gefle 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Trabzonspor 0:1 (kon.)
Ventspils – Maccabi Haifa 0:0 (kon.) | Ploiesti – Arnhem 1:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – CZ Bělehrad 3:1 (kon.)
Randers – Kazaň 1:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Häcken – Thun 1:2 (kon.)
Rijeka – Žilina 2:1 (kon.) | Tromsø – Differdange 1:0 (kon.) | Botev Plovdiv – Stuttgart 1:1 (kon.)
Kukësi – Met. Doněck 2:0 (kon.) | Vojvodina – Bursaspor 2:2 (kon.) | CS Pandurii – Hapoel Tel Aviv 1:1 (kon.)
Liberec – Curych 2:1 (kon.) | Asteras – Rapid 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Milsami 3:0 (kon.)
Xanthi FC – Standard 1:2 (kon.) | Motherwell – Kubaň Krasnodar 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Udinese 1:3 (kon.)
Śląsk – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Swansea – Malmö 4:0 (kon.) | Estoril – Hapoel Ramat Gan 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Dila Gori 0:1 (kon.) | Sevilla – Mladost Podgorica 3:0 (kon.)
AS Trenčín
1:3 (0:1)
AFC Astra Giurgiu
Čtvrtek 01.08.2013, 17:00 • Štadión MFK Dubnica, Dubnica nad Váhom • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:56:05)

Dnešní zápas je u konce. Radost mají příznivci hostující FC Astra Ploieşti, který dnes na hřišti dokázala předvést, jak se mají využívat šance. Skvělý vstup hostů do druhého poločasu vyjádřil svým gólem ve 49. minutě Tembo a když o dvě minuty později zvýšil Fatai již na 3:0, vypadalo to na debakl Trenčína. Víc gólů však již do sítě domácího týmu nepadlo. Naopak, domácí zaznamenali v 82. minutě alespoň čestný úspěch zásluhou Holúbka, který upravil na konečných 1:3 z pohledu slovenského klubu. Ten má tak velmi složitou pozici před odvetou, ne-li již pouze teoretickou.

90+5
    Další nepříjemnost pro Trenčín, Bariš, který je na hrací ploše jen něco málo přes půl hodiny, ostře "zajel" do Budescu na půli hřiště a dostává druhou žlutou kartu, to je vyloučení!

90+4
    Tembo rozehrává rohový kp z levé strany, k míči se dostává Budescu, jehož střele z levé strany je zblokována.

90+2
    Domácí faulují před vlastním pokutovým územím, dobrá příležitost hostů na získání dalších cenných vteřinek k dobru.

90+1
    Čtyři minuty mají ještě domácí na to, aby s výsledkem něco udělali, alespoň snížili na rozdíl jediné branky.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, je však jisté, že sudí nějakou tu minutu ještě nastaví. Budescu rozehrává volný kop na polovině soupeře.

89
    Štefánik rozehrává z pravé strany, ale hosté odvrací.

89
    Čögley proniká po pravém křídle před bránu, zakončuje, Lung reflexivně vyráží na roh.

88
    Domácí obránce Ramón fauluje Ivanovskiho a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu FC Astra Ploieşti: ze hřiště odchází Cristescu, přichází Bărboianu.

85
    Hosté vhazují z pravé strany, konkrétně Măţel. Míč končí mimo hrací plochu, domácí vykopávají.

84
    Enache faulován Frimmelem, šetříme čas...

83
    Trenčínští znovu útočí.

82
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Konečně se domácí prosazují, také hosté zachybovali v rozehrávce a JAKUB HOLÚBEK v tandemu s Malecem, který skvělým napadáním obral obránce Ben Youssefa o míč, zakončil přesně.

81
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Adi, přichází Malec.

80
    Hosté rozehrávají rohový kop z pravé strany. Míč si bere Budescu, který ho posílá do vápna, domácí neodvrátili, akce končí střelou "z nouze" Temba.

79
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Mondek, přichází Frimmel.

78
    Střídání v týmu FC Astra Ploieşti: ze hřiště odchází Fatai, přichází Ivanovski.

77
    Rychlý protiútok Trenčína, Adi v pádu na hranici vápna střílí, lehká střela, míč se "došoural" k Lungovi.

75
    Fotbalistům Trenčína se již nedaří přihrávky, jejich souhra vázne, toto utkání se domácím absolutně nepovedlo.

73
    Hosté se již nikam neženou, což je logické, vzhledem k jasnému vedení.

71
    Z levé strany rozehrává Štefánik, ale hosté si s celou situací dokázali poradit.

71
    Holúbek střílí, míč je však zblokován mimo bránu, rohový kop pro Trenčín.

70
    Dobrá standardní situace pro Trenčín, Cristescu fauluje Williama poblíž pokutového území Astry.

68
    Bariš fauluje Seta, který se těžce zvedá z trávníku poblíž středového kruhu a domácí hráč dostává žlutou kartu.

67
    Pouze do rukavic gólmana rozehrál Štefánik.

66
    Rohový kop pro Trenčín, míč si již bere Štefánik který bude rozehrávat z levé strany.

65
    Seto faulován Štefánikem, který stáhl soupeře za dres na půlící čáře.

63
    Střídání v týmu FC Astra Ploieşti: ze hřiště odchází Amorim, přichází Enache.

62
    To nebylo dobře zahrané, pouze do zdi kope Štefánik, Lung vykopává.

62
    Štefánik rozehrává volný kop, ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů.

61
    Măţel "sundal" před vlastním pokutovým územím Holúbeka, který šel neohroženě za míčem, žlutá karta.

60
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Baéz, přichází Bariš.

59
    Domcácí kombinují před vápnem Ploieşti, Štefánik střílí ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů a trefuje břevno, krásná střela!

57
    William fauluje Cristescua, hosté rozehrávají.

56
    Na druhé straně střílí Štefánik, ale míč letí nad bránu Ploieşti.

55
    Vstup do druhého poločasu Trenčínu rozhodně nevyšel, navíc je zřejmé, že tento stav dává hodně malé postupové šance.

54
    Nyní mají více ze hry hosté, což je díky náskoku jasné, Ben Youssef se dostává do zakončení, Volešák vyráží. Tak nakonec zakončil Budescu, svkělý zákrok Volešáka.

53
    Ramón fauluje na polovině Ploieşti, hrají hosté.

51
    Astra Ploieşti právě vstřelila branku!
    Co na to říct... William Amorim krásným nákopem za obranu Trenčína vyzývá ke sprintu KEHINDE FATAIE, který se pohyboval na hranici ofsajdu, s míčem u nohy pronikl z levé strany k bráně Trenčína, vystřelil přes nohy padajícího Ramóna a míč končí v síti.

49
    Velká komplikace pro Trenčín, před Volešákem zůstal úplně osamocený FWAYO TEMBO, který u tyče doráží míč, jenž padající Volešák pouze vyrazil rukou vedle sebe a obránce Čögley upadl na brankové čáře.

49
    Lung má míč ve své moci a vykopává.

48
    Kleščík výborně obral o míč Fataie v blízkosti vlastního pokutového území.

46

Po prvních pětačtyřiceti minutách hry prohrávají trenčínští 0:1, když se v osmé minutě prosadil hostující Budescu. Hosté tak dokázali z minima vytěžit maximum, protože lepším týmem v prvním poločase byl Trenčín. Ten však zatím doplácí ne nemohoucnost v koncovce. Jak tomu bude ve druhém poločase? Sledujte i dál náš onlajn přenos! Druhý poločas začne přibližně v 18:05 hodin.

45+1
    Jedna minuta se nastavuje v prvním poločase.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, hraje se na polovině Ploieşti.

44
    Nepřesná přihrávka Holúbka z levé strany, obrana Ploieşti odkopává.

43
    Ploieşti se většinu času v prvním poločase brání, přesto se zatím soupeři nepovedlo vstřelit branku a vyrovnat.

41
    William se natahuje po pokusu Adiho, nakonec ještě míč dokázala ztečovat, ale ten opět Lung chytá.

40
    Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, stále platí, že domácí prohrávají 0:1.

38
    Štefánek rozehrává rohový kop z pravé strany, obrana Ploieşti odhlavičkovává do bezpečí.

37
    Mondek výtečně na druhé straně prošel z pravé strany do vápna, přihrává Williamovi, který střílí, poté i Holúbek, obě střely byly zblokovány.

36
    Volešák zachránil Trenčín! Šest domácích obránců nedokázalo vyřešit útok Ploieşti, kdy tři hráči pronikli před vápno, přišla přihrávka z pravé strany na střed, kde zcela nepokrytý Budescu střílí, dobrý pokus, ještě lepší zákrok domácího gólmana.

35
    Trenčín získává územní převahu, kterou by ale bylo zapotřebí vyjádřit také gólově.

35
    Ale útočná snaha Trenčína končí nepřesnou přihrávkou.

34
    Domácí opět mají míč na svých kopačkách a útočí.

33
    Volešák musí opět vybíhat z brány před sprintujícím hráčem Ploieşti, zvládl to.

33
    Znovu budou domácí rozehrávat rohový kop a opět kdo jiný, než Štefánik.

32
    Fotbalisté Trenčína mají velké problémy s rozehrávkou, volí často cestu nákopů na Adiho.

31
    Budescu faulován na půli domácí Kleščíkem, hosté rozehrávají.

30
    Je za námi půl hodina hry, hosté vedou od osmé minuty zásluhou Budescu, který potrestal chybu v defenzivě Trenčína.

29
    Júnior Morais byl na konci celé akce, jeho povedená střela ze střední vzdálenosti končí, bohužel pro domácí, přímo v náruči pozorného Lunga.

29
    Obránce Măţel zastavuje pronikajícího Holúbka, domácí mají roh z levé strany.

28
    Volešák si již rovná zeď, hosté rozehrávají z levé strany. Budescu rozehrává "na krátko", domácí odkopávají.

27
    Tvrdý zákrok domácího Baéze, který zezadu ostře zastavil Budescu a je to další žlutá karta, tentokrát pro domácího fotbalistu.

26
    Trenčínští se ale dostávají znovu do zakončení, Adi střílí, ale posílá míč pouze nad bránu.

25
    Štefánik rozehrává rohový kop z levé strany, hosté odvrací.

25
    Ještě předtím ale dostává žlutou kartu Cristescu, kdy sudí potrestal jeho zákrok na půli hřiště.

24
    Domácí budou zahrávat další rohový kop.

23
    Trenčín "táhne" většinu svých akcí po křídlech a spoléhá se na centry do vápna, tam si zatím vedou obránci Astry spolehlivě.

21
    Míč však vzápětí získali domácí, Adi odvádí velmi dobrou práci při sklepávání nákopů, na konci celé akce je hlavička Holúbka, který však posílá míč vedle.

20
    Ramón fauluje v hlavičkovém souboji s Budescu přesně ve středu hrací plochy, hosté rozehrávají.

19
    Štefánik rozehrává z pravé strany, Ramón v pádu trefuje míč, ten ale končí vysoko nad bránou.

18
    Baéz střílí z velké dálky, míč byl ale tečován, rohový kop pro Trenčín.

18
    Mazáň nepronikl po levém křídle blíže k bráně, domácí vhazují.

16
    Další chyba domácích v rozehrávce a zahrozili i hosté, tentokrát však Volešák včas vyběhl a šanci hostů zneškodnil.

15
    R. Mazáň se dostává ke střele po přesném centru z pravé strany, to byla čistá gólová šance, míč však končí těsně nad bránou.

13
    Vše se nakonec obešlo bez trestu, ale tento zákrok byl jednoznačně na kartu.

12
    Cristeu fauluje v pokutovém území Trenčína gólmana Volešáka, to byl hodně ostrý skluz!

11
    Nepřesný centr domácích z pravé strany.

10
    Štefánik rozehrává z levé strany, William na bližší tyči hlavičkuje, míč letí jen těsně vedle brány!

9
    Domácí budou mít k dispozici rohový kop z pravé strany.

8
    A donutili domácí obranu k chybě, kterou ještě umocnil pozdě vyběhnuvší gólman Volešák, jenž míč skluzem odrazil pouze ke CONSTANTINU BUDESCUOVI, který střelou ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů trefil prázdnou bránu a hosté vedou!

7
    Hosté dobře napadají rozehrávku domácích.

6
    Publikum není spokojeno s rozhodnutí sudího, který odpískal útočný faul Holúbkovi.

5
    Rozehrává Štefánik, ale ve vápně nikdo na míč nedosáhl, hosté mají míč.

4
    Rohový kop pro Trenčín, domácí rozehrávají z pravé strany.

3
    Je tu první vzrušení před jednou z branek, tentokrát před tou domácí, ale Budescu byl v ofsajdu.

2
    Hosté pronikají na polovinu soupeře, ale Ramón se blýskl dobrým obranným zákrokem.

1

Oba týmy právě nastupují na hrací plochu, utkání za malý okamžik začne.

AS Trenčín: Volešák (C) – Mazáň, Kleščík, Ramón, Čögley – Baéz – Holúbek, Štefánik, William, Mondek – Adi

FC Astra Ploieşti: Lung – Morais, Youssef, Găman, Măţel – Cristescu, Seto – Amorim, Budescu (C), Tembo – Fatai

Rozhodčí: Dingert – Schiffner, Petersen (vš. GER).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu 3. předkola Evropské ligy mezi domácím AS Trenčín a hostujícím FC Astra Ploieşti (Rumunsko), který se odehraje na Štadiónu MFK Dubnica v Dubnici nad Váhom.

AS Trenčín byl do aktuálního ročníku nasazen do druhého předkola, kde se střetl se švédským IFK Göteborg. Ač byl švédský klub favoritem této série, musel se po výsledcích 0:0 a 1:2 v Trenčíně s účinkováním v Evropské lize rozloučit. Naopak, slovenský klub zaznamenal skvělý úspěch. Klíčem k němu byla bezbranková remíza ve Švédsku. V odvetě pak Trenčín vedl po dvou gólech Adiho již 2:0, nicméně v 82. minutě snížil haglund a v ten moment zbývalo hostům vstřelit ještě jeden gól a postupovali by oni. Nestalo se, slovenský klub těsné vítězství uhájil, tím i postup do dalšího předkola.

FC Astra Ploieşti má za sebou ještě o jedno odehrané předkolo více, než slovenský klub. Do aktuálního ročníku Evropské ligy byl totiž nasazen již do 1. předkola, kde se poměřil se slovinským NK Domažle. Rumunský klub začal sérii dobře a po vítězství 1:0 na hřišti soupeře bylo jasné, že si postup do druhého předkola doma již pohlídá. To se také stalo a po vítězství 2:0 v odvetě FC Astra Ploieşti postoupilo dál. Ve druhém předkole čekal nepříjemný soupeř, kyperská Omonia Nikosie. Navíc v prvním utkání na svém hřišti Astra pouze s Omonií remizovala 1:1, což dávalo větší šance kyperskému klubu. Ten však odvetu nezvládl a po prohře 1:2 se s Evropskou ligou loučí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.