B. Bystrica – Žilina 3:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Myjava 5:0 (kon.) | Senica – Trenčín 3:1 (kon.)
FK Senica
3:1 (0:0)
AS Trenčín
sk Neděle 04.08.2013, 19:30Niké liga

Druhý polčas bol oveľa zaujímavejší ako prvý. Tempo hry z konca prvého polčasu sa prenieslo i do druhého dejstva.

Skóre otvoril v 54. minúte hráč domácich Jirásek. O niekoľko minút neskôr zvyšoval na 2:0 Piroska, ktorý delovkou prekonal brankára hostí. Ani po tomto góle Seničania nepoľavili a odmenou za ich snahu bol tretí gól v trenčianskej sieti, o ktorý sa hlavou postaral Diviš.
    O kozmetickú úpravu výsledku sa postaral v 84.minúte hráč Trenčína Malec.
    Zápas teda skončil v pomere 3:1.

90
    Nadstavuje sa 1 minúta.

89
    Rodiacu sa trenčiansku akciu prekazil sklzom Piroska.

Dnešné stretnutie sleduje 2561 divákov.

87
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Jirásek, prichádza Komara.

87
    Diviš v šestnástke tiesnený domácim obrancom tesne minul bránu hostí.

86
    Po prihrávke Mazáňa zľava pálil Frimmel, ale Šulla perfektným zákrokom vyráža.

84
    Trenčín dal gól!
    Gól strelil MALEC.

Pokojné počasie sa náhle zmenilo a v Senici začalo nepríjemne fučať.

83
    Kalabiška dostal prihávku do šestnástky. S loptou sa otočil a pokúšal sa nahrať na druhú stranu, ale brankár bol pri lopte skôr.

82
    Pády Jiráska a Hiaga zapríčinili stratu lopty pred šestnástkou hostí.

81
    Strely Frimmela, Mazáňa a aj pokus o prihrávku Mazáňa likviduje Šenk.

80
    Hiagovu prihrávku si spracoval Piroska,ale bránu tesne miul.

78
    Malec vypálil oveľa nebezpečnejšie,ale aj túto strelu Šulla zneškodnil.

78
    K lopte sa v šestnástke domácich dostal Štefánik, ale brankára Šullu neprekvapil.

76
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Bariš, prichádza Bero.

76
    Piroska vysunul Diviša, ale ten padá a za filmovanie vidí žltú kartu.

74
    Štefánik vypálil delovku na Šullovu bránu a ten loptu vyškriabal a je z toho len roh pre hostí.

71
    Piroska nahral Jiráskovi, ale jeho ľahká strela skončila v rukaviciach Volešáka.