Kazaň – CSKA Moskva 0:0 (kon.) | Perm – Samara 0:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Spartak 2:2 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
2:2 (0:1)
FK Spartak Moskva
Neděle 04.08.2013, 18:30 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga

Konec zápasu. (20:20:38)

90+2
    Rozhodčí ukončuje dnešní duel, který končí nerozhodně!

90+1
    Spartak má možnost zahrát rohový kop. Ten ale hosté nevyužívají a dopředu mohou vyrazit domácí hráči Krasnodaru!

90
    Ke druhému poločasu se nastavují dvě minuty, které ještě můžou rozhodnout o dnešním vítězi.

89
    Bocchetti vyfasoval od rozhodčího Meškova žlutou kartu za nedovolený zákrok.

88
    Uvidíme zřejmě poslední přímý kop z hranice pokutového území. Teď jen počkáme, zda se z toho vyvine gólová příležitost.

87
    Domácí se dostávají pod menší tlak, ze kterého se dostávají dalekým odkopem Belenova.

86
    Nebezpečný protiútok podniká domácí Kubaň. Útočníci ale ve své koncovce naprosto selhali a neproměnili tuto vyloženou šanci.

84
    Utkání se blíží pomalu, ale jistě ke svému konci a stále není rozhodnuto o dnešním vítězi.

82
    Pesjakov hlídá centrovaný míč od Dealberta a lehce jej chytá do svých rukou.

80
    Rozbíhá se poslední desetiminutovka dnešního vyrovnaného střetnutí. Uvidíme, zda se dočkáme ještě jedné, rozhodující branky.

79
    Hra se přelévá ze strany na stranu a vidíme velmi pohlednou hru z obou stran.

77
    Hosté se pokoušejí opět prosadit. Bránu Belenova zasypávají velkým množstvím střel.

75
    Spartak právě vstřelil branku!
    A je opět vyrovnáno! Neskutečná střela MOVSISYANA, která se odrazila od břevna za záda brankáře Belenova! Propukla velká radost jak hráčů, tak fanoušků Spartaku Moskvy.

74
    K pokutovému území se pomalu dostávají hosté z Moskvy, kteří se snaží prokličkovat mezi obránci Krasnodaru.

73
    Na trávníku vidíme velmi ostré a rychlé souboje, které prozatím nejsou odměňovány žlutými kartami.

72
    Hráči obou mužstev najednou zvyšují svou aktivitu na hřišti a hosté za každou cenu chtějí skóre vyrovnat.

70
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Během čtyř minut se otáčí vývoj zápasu na stranu domácího celku, který se ujímá vedení! Svou střelu posílá za záda brankáře DEALBERT!