Třinec – Vítkovice 4:1 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 2:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Znojmo 6:6 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:2 (kon.) | Beroun – Most 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:1 (kon.)
Přerov – Břeclav 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 4:3 (1:0 po s.n.) | Opava – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Technika Brno – J. Korea 1:3 (kon.) | Bílina – Děčín 6:1 (kon.)
HC Technika Brno
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Jižní Korea
Čtvrtek 15.08.2013, 18:00 • haly dětí a mládeže Brno • Přípravné zápasy

56:23
    David Brine dává Brnu naději na vyrovnání, je vyloučen za krosček.

50:42
    Lukáš Hnilička vyloučen za hákování.

46:37
    Tomáš Blaha (TEC) je vyloučen na dvě minuty za sekání. Ukáží hosté domácím, jak se hraje přesilová hra? Fanoušci doufají, že ne.

44:23
    Hyun-Bin Ko inkasuje dvě minuty za hákování. Technika bude hrát přesilovou hru.

38:32
    Hyeok Kim vyloučen za nedovolené bránění. V závěru třetiny si Brno zahraje přesilovku.

29:55
    Hyun-Bin Ko vyloučen za držení, Technika si zkusí zahrát další přesilovou hru.

26:47
    Technika hrála v šesti, na trestné sedí Martin Telesz.

23:19
    Velká šance Techniky. Domácí Benýšek pádil sám na brankáře, ale ani nadvakrát neprocedil kotouč za záda Mitsuakiho. Ale byl tam faul Jea-Uk Lee, který odchází na dvě minuty za podražení.

16:01
    Za držení je následně potrestán David Havíř. Brno bude hrát v oslabení 5/3.

15:25
    Michal Maršálek je prvním potrestaným hráčem dnešního utkání, inkasuje dvě minuty za podražení.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 25. Buhaj (Maršálek) – 1. Swift (Brine), 17. Song (Young), 60. Swift

HC Technika Brno: Vrba (Novák) – Habrovec, Maršálek, Klimeš, Štindl, Zapletal, Žalud, Havíř, Odehnal L., Matouš, Zábranský, Boček, Čtvrtníček, Hnilička, Buhaj, Benýšek, Blaha, Odehnal V., Telesz, Šedý, Bělohlávek. Trenér: Roman Kaňkovský.
    Jižní Korea: Inoue Mitsuaki (Hyun-Ho Young) – Donghawan Song, Michael Swift, David Brine, Bryan Young, Donghawan Kim, Bin Ishioka, Kon Youske, Hyung-Joo Kim, Hyeok Kim, Kawai Ryuich, Tea-wan Kwan, Chan-Hwi Lee, Jung-Sik Chol, Kwang-Sik Oh, Jun-il Chang, Hyun-Bin Ko, Sung-Joon Lee, You Lee, Jea-Uk Lee, Kwan-Gi Min. Trenér: Yoosung Kim.

Rozhodčí: Homola – Měkýš, Klein