Zug – Mannheim 2:5 (kon.) | Hamburg – Kärpät 4:5 (kon.) | Eisbären – Luleå 1:4 (kon.)
Vienna Capitals – HC Slovan 4:1 (kon.)
Eisbären Berlín
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Luleå Hockey
Sobota 17.08.2013, 18:30 • O2 World Berlin • European Trophy

To je pro dnešek z European Trophy vše. Děkuji za pozornost. Na shledanou. (20:53:51)

Je dobojováno. Plný počet bodů za vítězství 4:1 si z Berlína odváží hokejisté švédského týmu Luleå Hockey. Hosté si v utkání postupně vypracovali tříbrankový náskok, se kterým utkání nakonec i dohráli.

Střely na branku: 30:30.

60:00

58:37
    A znovu se vylučuje. Eisbären dohraje utkání ve čtyřech. Shawn Lalonde byl v souboji se soupeřem nad míru důrazný a provinil se krosčekem.

58:35
    Domácí ustáli oslabení a jsou v plném počtu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty utkání.

56:51
    Mulock je zpět na ledě a Eisbären se brání ve čtyřech.

56:34
    Julian Talbot je dalším potrestaným a Luleå bude hrát sedmnáct vteřin dvojnásobnou přesilovku.

54:51
    T.J. Mulock je vyloučen za sekání. Švédský tým může přidat i pátou branku.

53:28
    Luleå právě vstřelila branku!
    Eisbären sice tlačil soupeře, ale jsou to domácí, kdo inkasuje. LINUS KLAASEN skrz klubko těl dokázal kotouč procedit až do sítě. Asistence: Skrbek, Forsberg.

52:28
    Domácí se snaží najít cestu, jak přidat i druhou branku, ale Luleå se zatím důsledně.

45:51
    Eisbären právě vstřelil branku!
    Lední medvědi snižují stav. O kontaktní branku se zasloužil FRANK HÖRDLER, jenž byl dostatečně trpělivý a před brankou Rautia si dokázal najít volný kotouč. Asistence: Rankel, Lalonde.

40:01

Střely na branku po druhé třetině: 20:21.

Čtyřicet minut hry uplynulo. Hosté ve druhé části přidali další dvě branky a v Berlíně vedou již o tři góly. I druhou třetinu poznamenalo velké množství vyloučení.

40:00

39:00
    Eisbären se zatím zvládá bránit. Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:31
    Mads Christensen si zřejmě dnes trestnou lavici oblíbil a opět se tam vrací. Nyní je potrestán za hákování.

David Šimon

Branky a nahrávky: 46. Hördler (Rankel, Lalonde) – 10. Kukan (Klasen, Olausson), 26. Persson (Abbott Chris), 27. Ledin (Oskarsson), 54. Klaasen (Skrbek, Forsberg)

Eisbären Berlín: Zepp (Elwing) – Hördler, Lalonde, Sharrow, Baxmann, Trivellato, Borer, Haase, Supis – Braun, Olver, Tallackson – Rankel, Talbot, Mulock – Weiß, Christensen, Schlenker – Ziegler, Koslowski
    Luleå Hockey: Rautio (Bellissimo) – Skrbek, Fransson, Sandström, Oskarsson, Hjelm, Gunnarsson, Kukan, Mannberg – Cam Abbott, Chris Abbott, Persson – Klasen, Olausson, Forsberg – Ledin, Trukhno, Sundh – Fabricius, Fogström, Hedman