Zug – Mannheim 2:5 (kon.) | Hamburg – Kärpät 4:5 (kon.) | Eisbären – Luleå 1:4 (kon.)
Vienna Capitals – HC Slovan 4:1 (kon.)
spusu Vienna Capitals
4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Sobota 17.08.2013, 18:30 • Eissportzentrum Kagran, Vídeň • European Trophy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:39:38)

Bratislavský Slovan se dnes na ledě vídeňských Capitals musel sklonit před svým soupeřem, kterému podlehl 1:4. Domácí tak získali své první vítězství v řádné hrací době a značně si v tabulce divize polepší. Naopak Slovan, který doposud vedl pořadí divize, o své vedení pravděpodobně po dalších zápasech přijde.

60:00

59:54
    Šest vteřin před koncem ještě dostává dvě minuty domácí Jonathan Ferland za hákování.

58:00
    Poslední dvě minuty dnešního zápasu, o výsledku je již rozhodnuto.

56:58
    Zakázané uvolnění Slovanu Bratislava, vhazovat se bude před Janusem.

55:00
    V poslední části zápasu gól zatím nepadl, k velkému smutku fanoušků Slovanu Bratislava.

53:48
    Zakázané uvolnění Capitals, hra se stěhuje před Zabu.

52:19
    Ofsajd Vienna Capitals.

50:30

50:00
    Slovan má posledních deset minut na to, aby s výsledkem něco udělal. Domácí dohrávají přesilovou hru při vyloučení Stajnocha.

48:30
    Martin Stajnoch dostává dvouminutový trest, Capitals si zahrají přesilovou hru.

47:01
    První střela Capitals na branku Slovanu, Schiechl ale nepřekonal Januse.

45:00
    Posledních patnáct minut mají hosté na to, aby s výsledkem něco udělali, ztráta tří gólů je hrozivá!

43:54
    Akce Slovanu končí odpískaným ofsajdem.

41:23
    První střela třetí části, na svědomí jí má Martin Bakoš (Slovan), ale skóre se nemění.

40:01

Po dvou třetinách navýšili domácí své vedení a s tímto výsledkem budou mít hosté hodně starostí, pokud chtějí pomýšlet na body z ledu vídeňských Capitals. Střely na branku ve druhé třetině: 14 : 12 pro UPC.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 20. Puschnik (Olsson, Schlacher), 26. Hartl (Fortier, Schiechl), 31. Fortier (Rotter, Schlacher), 35. Rotter (Keller, Matheson) – 27. Možíš (Ölvecký, Miklík)

spusu Vienna Capitals: Zaba (Kickert) – Matheson, Peter, Fletcher, Veideman, Fraser, Lakos, Schweda, Seidl – Keller, Oullette, Rotter – Fischer, Schiechl, Hartl – Fortier, Sylvester, Ferland – Puschnik, Olsson, Schlacher
    HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Sersen, Škoula, Sigalet, Mojžíš, Mihálik, Stajnoch, Ďatelinka, Kudrna – Bartovič, Bližňák, Kukumberg – Vondrka, Ölvecký, Miklík – Daňo, Bakoš, Hudáček – Kolena, Mikuš, Mráz

Rozhodčí: Erd, Fussi – Hofstätter, Hütter