Rusko – Bulharsko 3:1 (kon.) | Slovinsko – Dánsko 2:2 (kon.) | Norsko – S. Makedonie 2:1 (kon.)
Řecko – Malta 5:0 (kon.) | Turecko – Švédsko 2:2 (kon.) | Island – Kazachstán 2:0 (kon.)
Moldavsko – Wales 0:0 (kon.) | Černá Hora – Rumunsko 3:2 (kon.)
Turecko
2:2 (1:1)
Švédsko
Úterý 10.09.2013, 18:00 • Recep Tayyip Erdoğan, Istanbul • Kvalifikace ME U21

Zápas je u konce. Domácí se šest minut před koncem sice dostali do vedení 2:1, to si ale v závěrečných vteřinách nedokázali udržet a střídající Švéd Gustafsson rozhodl o dělbě bodů. Nutno říci, že spravedlivé. Zápas, který se kvůli problému s únikem plynu opozdil asi o dvě hodiny, tak končí, oba celky si do kvalifikační tabulky připisují po bodu. (21:29:04)

90+3
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    To je panečku ale závěr zápasu! Švédové v posledních okamžicích vyrovnávají hru, prosadil se střídající SIMON GUSTAFSSON po pěkné přihrávce od Ishaka.

90+2
    Domácí brankář Aykut Özer vidí žlutou kartu za zdržování hry.

90+1
    Enes Ünal byl chycen do ofsajdové pasti.

90
    Po zblokované ráně Ömera Ali Şahinera budou Turkové zahrávat rohový kop.

87
    Turecko právě vstřelilo branku!
    Nedáš – dostaneš. Domácí Turci proměňují tři minuty před koncem devadesáté minuty svoji další šanci a v zápase se ujímají vedení. Důležitým střelcem je KERIM KOYUNLU, který rozjásal domácí diváky.

86
    Střídající Švéd Quaison se mohl stát hrdinou závěrečných minut, jeho rána však byla velmi nepřesná.

82
    Střídání Švédska. Ze hry je stažen Hrgota, místo něj přichází Quaison.

82
    Stejný trest i pro domácího Sezera Özmena.

82
    Hostující Bärkroth vidí žlutou kartu.

81
    Faul domácího Enese Ünala. Žádný z týmů již nechce udělat vážnější chybu, která by ho mohla připravit o body z dnešního zápasu. Hraje se tak již velmi opatrně.

79
    Střídají i Turci. Enes Ünal nahradí Emraha Başsana.

79
    Další střídání hostí, ze hřiště odešel Silverholt, místo něj přichází Gustafsson.

77
    Rána domácího Ömera Ali Şahinera letěla hodně nepřesně.

76
    Turek Uğur Çiftçi je potrestán žlutou kartou za svůj faul na hostujícího hráče.

73
    Švédský kapitán Hiljemark zahrával přímý kop, jeho spoluhráči však byli dobře pokryti soupeřovými obránci.

72
    Střídání Švédů. Bärkroth přichází místo Hallberga.

72
    Domácí Ömer Ali Şahiner se nacházel v ofsajdu, který mu byl také po právu odmáván.