Rusko – Bulharsko 3:1 (kon.) | Slovinsko – Dánsko 2:2 (kon.) | Norsko – S. Makedonie 2:1 (kon.)
Řecko – Malta 5:0 (kon.) | Turecko – Švédsko 2:2 (kon.) | Island – Kazachstán 2:0 (kon.)
Moldavsko – Wales 0:0 (kon.) | Černá Hora – Rumunsko 3:2 (kon.)
Slovinsko
2:2 (2:1)
Dánsko
Úterý 10.09.2013, 16:30 • Nogometni stadion Ajdovščina, Ajdovščina. • Kvalifikace ME U21

Utkání nakonec končí nerozhodně 2:2. Slovinci si tak připisují první bod. Naopak Dánové se už nemohou chubit 100% bilancí. Ti sice vedli už ve 30. minutě, nakonec to byli ale právě hosté, kteří museli v druhém poločase dohánět gólové manko.
    Od nás je to také vše, děkujeme vám za pozornost! (18:23:14)

93
    Poulsenovu ránu chytá brankář Jug. Slovicni tak měli štěstí.

90
    L. Christensen ze standartky nic nevytěžil, neboť poslal příliš prudký centr.

90
    Mitrovič ze Slovinsak se provinil faulem a dává tak dobrou možnost pro hosty v samotném závěru.

89
    Tým Dánsko: Brock-Madsen má dohráno, místo něj jde do hry útočník Zohore.

89
    Po tlaku hostů se ocitl v šanci Benedičič, který z brejku uháněl na bránu Dánska, tu ale minul.

88
    Knudsen si staví míč před zdí.

87
    Další hráč, který vidí od sudího zvednutou žlutou kartu, je Slovinec Trajkovski za svůj ošklivý faul na Pouslena.

87
    Palčič se provinil útočným faulem na hráče Dánska Jradiho.

86
    Zajc bude zahrávat standartku.

86
    Trajkovski mohl dostat své do vedeí, v tom mu ale zabránil brankář hostů, který jeho ránu likviduje na roh.

85
    Brock-Madsen ve středu hrací plochy skolil Mitroviče. Domácí budou zahrávat standartku.

82
    Do konce utkání zbývá zhruba 10 minut, uvidíme, co nabídne závěr utkání. Zatím je stav zápasu 2:2.

81
    Po Knudsenově přihrávce jiný hráč Dánska míč ztratil, z akce tak nic není.

81
    Domácí Črnic dává možnost hostům ke skórování, ti budou zahrávat standartku po faulu na Toutouha.

79
    Tým Slovinsko střídá: Vrhovec má dohráno a opouští hrací plochu, místo něj přijde Derviševič.