Rusko – Bulharsko 3:1 (kon.) | Slovinsko – Dánsko 2:2 (kon.) | Norsko – S. Makedonie 2:1 (kon.)
Řecko – Malta 5:0 (kon.) | Turecko – Švédsko 2:2 (kon.) | Island – Kazachstán 2:0 (kon.)
Moldavsko – Wales 0:0 (kon.) | Černá Hora – Rumunsko 3:2 (kon.)
Norsko
2:1 (2:0)
Severní Makedonie
Úterý 10.09.2013, 17:00 • Marienlyst, Drammen • Kvalifikace ME U21

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:55:07)

Zápas je u konce! Rozhodl nejspíše první poločas, kdy domácí vstřelili dvě branky a hostující Damchevski viděl červenou kartu. Hosté však ve druhém poločase předvedli velmi sympatický výkon. V 72. minutě snížil Nikolov. Domácí Norsko si však vítězství už nedokázalo vzít a připisuje si tak do tabulky hodně cenné 3 body po vítězství nad Makedonií 2:1.

90+4
    Nikolov se rozhodl pro střelu! Brankář Falch ale jeho pokus chytá a vypadá to, že to bylo to poslední, co se v tomto zápase stalo.

90+3
    Jedna z posledních možností hostů, ti budou zahrávat zajímavou standartku!

90+2
    Veton Berisha je na hřišti teprve krátce. Už však stihl dostat žlutou kartu.

90+1
    Hraje se na útočné polovině Norska, což domácím vyhovuje.

90
    Překvapit Falcha zkoušel Micevski! Ten ale mezi tři tyče nemířil!

89
    Hostům nelze upřít snaha, domácí obrana ale zatím velmi pozorná.

87
    Poslední střídání na straně Norska. Odešel Bakenga. Toho nahradil Veton Berisha.

86
    Roh rozehraný na krátko, Nielsen si však pomohl útočným faulem. U míče tedy hosté.

85
    Norsko bude rozehrávat už pátý rohový kop. S jeho rozehrávkou Norové příliš nespěchají.

84
    Babunski se pokoušel o vyrovnání! Jeho střela ale hodně nepřesná.

83
    Hosté už vsadili hlavně na ofenzívu. Dá se tedy očekávat, že domácí budou hrozit z rychlých brejků.

81
    Hosté naposledy střídají. Odchází Askovski. Toho na závěr zápasu nahradí Naumchevski.

80
    Zajímavý pokus teď směrem na Dimitrievskiho chtěl vyslal Bakenga! Střela ale končí vedle brány hostujícího brankáře.

79
    Opět nedovolený zákrok pískán Henriksenovi. Ten ovšem ani nyní nevidí žlutou kartu.

78
    Domácí teď nepůsobí zrovna jistým dojmem, čeká nás určitě zajímavá závěrečná patnáctiminutovka.

76
    Nikolov chtěl zaskočit domácího brankáře a rozhodl se pro střelu! Ta končí vedle brány Falcha.