Rusko – Izrael 3:1 (kon.) | Litva – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Arménie – Dánsko 0:1 (kon.)
Kazachstán – Švédsko 0:1 (kon.) | Norsko – Švýcarsko 0:2 (kon.) | Gruzie – Finsko 0:1 (kon.)
Malta – Bulharsko 1:2 (kon.) | Rumunsko – Turecko 0:2 (kon.) | Slovensko – Bosna 1:2 (kon.)
Lucembursko – Sev. Irsko 3:2 (kon.) | S. Makedonie – Skotsko 1:2 (kon.) | Maďarsko – Estonsko 5:1 (kon.)
Andorra – Nizozemsko 0:2 (kon.) | Kypr – Slovinsko 0:2 (kon.) | Wales – Srbsko 0:3 (kon.)
Faerské ostrovy – Německo 0:3 (kon.) | Itálie – Česko 2:1 (kon.) | Rakousko – Irsko 1:0 (kon.)
San Marino – Polsko 1:5 (kon.) | Řecko – Lotyšsko 1:0 (kon.) | Ukrajina – Anglie 0:0 (kon.)
Island – Albánie 2:1 (kon.) | Bělorusko – Francie 2:4 (kon.)
Rumunsko
0:2 (0:1)
Turecko
Úterý 10.09.2013, 20:00 • National Arena, Bukurešť (kapacita 53329 míst) • Kvalifikace MS (Evropa)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:05:07)

Červené karty: 0-0

Dnešní velmi zajímavé a důležité utkání v rámci kvalifikační skupiny D skončilo jednoznačným vítězstvím Turecka v poměru 2:0! Rumuni byli lepším týmem pouze úvodních 10 minut, poté panovali v zápase hosté, kteří se zásluhou Buraka Yilmaze ve 22. minutě ujali vedení!

Do druhé půle sice domácí vstoupili lépe, jejich tlak se ale postupem času úplně rozplynul. Největší šanci na vyrovnání měl v 69. minutě střídající Popa, který nastřelil tyč. O výhře Turků rozhodl v poslední nastavené minutě střídající Mevlut Erdinc.

Turci se tak dnešní výhrou bodově dotáhli na svého dnešního soupeře, oba týmy mají nyní na svém kontě 13 bodů. Maďaři ovšem vedou nad Estonskem 4:1, na druhé místo tak s největší pravděpodobností půjdou oni. Nizozemci si výhrou v Andoře pojistili přímý postup.

90+5
    Turecko právě vstřelilo branku!
    Z pomalého protiútoku Turků nakonec pramení branka, přes Turana a Topala se míč dostal k volnému MEVLUTU ERDINCOVI, který krásnou technickou střelou pojišťuje vítězství Turků!

90+5
    Hosté se ale skvěle brání, v poslední minutě nastavení drží Arda Turan míč na útočné polovině.

90+4
    Domácí se topí na vlastní polovině, vše řeší až rázný nákop Tatarusana až k pokutovému území Turků.

90+3
    Hosté se dlouho v útoku neudrželi a Rumuni opět peláší s míčem na jejich branku.

90+2
    Obrovská šance Rumunů! Ovidiu Hoban si naskočil na centrovaný míč, hlavou ale nedokázal usměrnit míč do branky a trefil pouze Demirelovu náruč!

90+1
    Norský sudí Moen nastaví v dnešním zápase 5 minut, to je ještě dost času pro domácí na srovnání!

90
    Poslední střídání v dnešním zápase, ze hry odstoupil Umut Bulut, na jehož místo nastupuje Ersan Gülüm.

89
    Stancu byl opět nejvýše, míč ale končí daleko od branky Demirela.

88
    Sahan vybojoval rohový kop pro Turky.

87
    Ve hře Rumunů je až příliš mnoho chyb.

86
    U míče hostující fotbalisté, tlak Rumunů se úplně vytratil.

84
    Turci střídají, Gökhana Toreho nahrazuje Mevlut Erdinc.

83
    Tore lehounkým centrem našel přesně hlavu Buluta, jeho střela ale nebyla razantní, a tak s ní Tatarusanu neměl moc problém.

82
    Arda Turan faulován, Turkům bude trvat určitě několik vteřin než uvedou míč opět do hry.