Žilina – Košice 1:2 (kon.) | Nitra – Poprad 4:2 (kon.) | Martin – Zvolen 2:1 (kon.)
Banská Bystrica – Skalica 1:3 (kon.) | Trenčín – Piešťany 6:2 (kon.)
HK Nitra
4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
HK Poprad
sk Úterý 17.09.2013, 17:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Dnešný prenos končí, ďakujem vám za pozornosť. Dovidenia. (19:06:16)

Nitrania si pripísali prvé tri body do tabuľky po víťazstve nad Popradom v pomere 4:2 kedy sa im podaril obrat. Po prvej tretine nastala kanonáda domácich a z 0:2 otočili skóre zápasu vo svoj prospech.

60:00

59:28
    KOVÁČIK po prihrávke Pupáka zo stredného pásma triafa prázdnu popradskú bránku a rozhoduje dnešné stretnutie. Asistencia: Pupák, Nádašdi

58:58
    Hostia hrajú s prázdnou bránkou v šestici.

58:35
    Na opačnej strane zákrok Kristana po akcii jedného z Popradčanov.

58:23
    Tománek prihrával Stumpelovi, ten osamotený z medzikružia strieľal nepresne.

58:09
    Spoza bránky skúšal Sidora Bajtek.

57:37
    Puk končí na ochrannej sieti za bránkou hostí. Diváci mohutne tlieskajú. Dnešné predstavenie sa im muselo páčiť a aj musí, kedže ešte do konca stretnutia zostávajú vyše dve minúty.