Benátky n/J – Havířov 2:3 (kon.) | Most – Jihlava 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 7:1 (kon.)
Motor ČB – Šumperk 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 3:4 (kon.)
Olomouc – Kadaň 4:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 18.09.2013, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

57:52
    Lukáš Bohunický (MBL) se dnes něco nasedí na trestné lavici. Diagnóza rozhodčích: 2 minuty, sekání. Zápas se, pokud Litoměřice nedají gól, dohraje ve 3 proti 5.

56:31
    Boris Žabka (MBL) vyloučen na 2+2 minuty za držení a hrubost.

53:15
    Jakub Šulc (LTM) – 2 minuty, krosček.

48:38
    Bruslaři jsou zase trestáni. Tomáš Demel (MBL) – 2 minuty, vysoká hůl.

47:32
    Ondřej Smetana (LTM) vyloučen na 2 minuty za podražení.

45:06
    Marek Loskot (MBL) dostal 2 minuty za držení.

41:57
    Ondřej Smetana (LTM) – 2 minuty, držení.

37:11
    15 sekund se bude hrát 3 na 4. Na trestnou odchází Lukáš Bohunický (MBL) – 2 minuty, krosček.

35:43
    Přesilovka končí. Martin Chabada (LTM) dostává totožný trest jako před chvilkou Němeček.

35:26
    Roman Němeček (MBL) se dopustil přehnané hrubosti a na 2 minuty oslabuje svůj tým – tedy pokud Litoměřice nedají gól.

34:41
    Radan Lenc (MBL) i Angel Krstev (LTM) dostávají klasický trest 5 minut plus do konce utkání.

26:39
    Marek Loskot (MBL) jede na lavici hříšníků. Dostává 2 minuty za nedovolené bránění. Tento faul vyplynul z litoměřické aktivity.

17:40
    A bude to 5 na 3. Luděk Škop (LTM) oslabuje svůj tým.

16:49
    Konečně jsou trestné lavice obsazené a může se hrát. Tady máme "účtenku": Lukáš Bohunický (MBL) – 2 minuty, hrubost. Tomáš Jiránek (MBL) – 2 minuty, hrubost. Radek Matai (LTM) – 2 minuty, hrubost. Miloslav Čermák (LTM) – 2+2 minuty, hrubost. Boleslav tedy hraje přesilovku.

10:43
    Martin Koudelka (MBL) zatáhl za záchrannou brzdu, dostává tedy 2 minuty za podražení.

09:34
    Radek Míka (LTM) si odpyká menší trest za hákování. Druhá přesilovka Boleslavi.

06:16
    Milan Toman (MBL) – 2 minuty, držení.

04:02
    Na trestnou lavici odchází Adam Chlapík (LTM).

David Bohata

Branky a nahrávky: 5. Nouza, 18. Broš (Výborný, Toman), 30. Koudelka (Vrbata, Klimenta), 34. Klimenta (Vrbata, Jindra), 37. Žabka (Mikulík, Koudelka), 48. Nouza (Toman, Výborný), 55. Pabiška (Výborný, Toman) – 29. Procházka (Krstev, Rubeš)

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Němeček, Toman, Jindra, Bohunický, Pojkar, Žabka, Kurka – Nouza, Výborný, Pabiška – Vrbata, Broš, Klimenta – Mikulík, Koudelka, Demel – Jiránek, Loskot, Lenc – Rys
    HC Stadion Litoměřice: Lukáš (Sedláček) – Husák, Míka, Žovinec, Šulc, Krstev, Hrbas, Smetana, Kolář – Matai, Chabada, Čermák – Doležal T., Hašek, Novák – Procházka, Rubeš, Cingel – Škop, Chlapík, Doležal Z.

Rozhodčí: Schmejkal, Škrbák – Beneš, Krátký