Benátky n/J – Havířov 2:3 (kon.) | Most – Jihlava 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 7:1 (kon.)
Motor ČB – Šumperk 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 3:4 (kon.)
Olomouc – Kadaň 4:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 18.09.2013, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

57:52
    Lukáš Bohunický (MBL) se dnes něco nasedí na trestné lavici. Diagnóza rozhodčích: 2 minuty, sekání. Zápas se, pokud Litoměřice nedají gól, dohraje ve 3 proti 5.

56:20
    Šulc byl široko daleko sám u levé Valentovy tyče. Někdo z jeho spoluhráčů v protilehlém rohu kluziště si toho všiml a adresoval mu přihrávku. Valent se skvěle přesunul a stačil puk vytěsnit mimo.

56:31
    Boris Žabka (MBL) vyloučen na 2+2 minuty za držení a hrubost.

55:46
    Zápasu přihlíží 2390 diváků.

54:47
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Dezert pro diváky! Toman mohl za kruhy pálit. Ještě přihrával doprava Výbornému, jenž bleskově naservíroval puk na zadní tyč LUKÁŠI PABIŠKOVI do gólové pozice. Krásná přihrávka milimetrově přistála střelci přesně na hůl. Asistence: David Výborný, Milan Toman.

53:15
    Jakub Šulc (LTM) – 2 minuty, krosček.

48:38
    Bruslaři jsou zase trestáni. Tomáš Demel (MBL) – 2 minuty, vysoká hůl.

47:58
    Toman ze strany od mantinelu adresoval prudký pas před brankoviště, kde stáli dva jeho kolegové. Byl to TOMÁŠ NOUZA, kdo dotykem čepele hole usměrnil puk za Lukášova záda. Asistence: Milan Toman, David Výborný.

47:32
    Ondřej Smetana (LTM) vyloučen na 2 minuty za podražení.

46:28
    Další zteč Boleslavi. Mikulík sprintoval za pukem stejně jako brankář. Mikulík byl u objektu společného zájmu dřív, ale už byl v úhlu a navíc přes obránce nemohl střílet do opuštěné brány. Proto oslovoval dojíždějícího Demela, jenže přihrávku zachytil litoměřický bek.

45:06
    Marek Loskot (MBL) dostal 2 minuty za držení.

41:57
    Ondřej Smetana (LTM) – 2 minuty, držení.

37:11
    15 sekund se bude hrát 3 na 4. Na trestnou odchází Lukáš Bohunický (MBL) – 2 minuty, krosček.

36:26
    BORIS ŽABKA v pozici útočníka dává pátý gól Boleslavi. Mikulíkův pas ze strany z první přizvedl do horní poloviny brány. Brankář puk ještě jemně zasáhl, ale překazit mu cestu mezi tři tyče nedokázal. Asistence: Milan Mikulík, Martin Koudelka.

35:43
    Přesilovka končí. Martin Chabada (LTM) dostává totožný trest jako před chvilkou Němeček.

35:26
    Roman Němeček (MBL) se dopustil přehnané hrubosti a na 2 minuty oslabuje svůj tým – tedy pokud Litoměřice nedají gól.

34:41
    Radan Lenc (MBL) i Angel Krstev (LTM) dostávají klasický trest 5 minut plus do konce utkání.

33:20
    Litoměřice na chvíli zatlačily Boleslav, ale ta se ze sevření dokázala vymanit a dokonce odskakuje soupeři na rozdíl 3 branek. TOMÁŠ KLIMENTA upaloval sám na brankáře. Měl čas na rozmyšlenou, udělal kličku do forhendu a střelu umístil k tyči, nad beton pokládajícího se Lukáše. Asistence: David Vrbata, Josef Jindra.

29:46
    Situace 3 na 2 končí gólem. Série několika hezkých předávek a přihrávek skončila na pravém kruhu u MARTINA KOUDELKY, jehož úder končí v síti, ačkoli brankář Lukáš se stačil přesunout. Asistence: David Vrbata, Tomáš Klimenta.

28:04
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Tenhle gól si hosté zasloužili. Střela Krsteva se odrazila k MARTINU PROCHÁZKOVI, který byl u levé tyče nekrytý a zakončoval do odkryté brány, jelikož Valent se po předchozím zákroku nestihl zvednout. Asistence: Angel Krstev, Tomáš Rubeš.

26:39
    Marek Loskot (MBL) jede na lavici hříšníků. Dostává 2 minuty za nedovolené bránění. Tento faul vyplynul z litoměřické aktivity.

26:37
    Litoměřice bojují jako lvi. Snad minutu teď drželi útočnou třetinu, vše skončilo přihrávkou, která prošla před Valentem k zadní tyči. Puk stál asi 5 centimetrů před brankovou čárou, avšak mimo dosah jakéhokoli litoměřického hráče.

18:45
    Klimenta v obdobné pozici dostal puk do jízdy, výborně zakročil Lukáš vyrážečkou.

17:48
    MICHAL BROŠ byl nikým nekrytý mezi kruhy a přihrávku ze strany od Davida Výborného uklidil přesně k tyči. Asistence: David Výborný, Milan Toman.

17:40
    A bude to 5 na 3. Luděk Škop (LTM) oslabuje svůj tým.

16:49
    Konečně jsou trestné lavice obsazené a může se hrát. Tady máme "účtenku": Lukáš Bohunický (MBL) – 2 minuty, hrubost. Tomáš Jiránek (MBL) – 2 minuty, hrubost. Radek Matai (LTM) – 2 minuty, hrubost. Miloslav Čermák (LTM) – 2+2 minuty, hrubost. Boleslav tedy hraje přesilovku.

10:43
    Martin Koudelka (MBL) zatáhl za záchrannou brzdu, dostává tedy 2 minuty za podražení.

10:43
    Matai našel v přečíslení 2 na 1 Tomáše Doležala, který nedává! Byl při tom ale faulován.

09:34
    Radek Míka (LTM) si odpyká menší trest za hákování. Druhá přesilovka Boleslavi.

06:16
    Milan Toman (MBL) – 2 minuty, držení.

04:11
    I podle ohlášeného střelce branky jde zřejmě o vlastní gól. TOMÁŠ NOUZA ze strany přihrával do "ohně" před bránou. Puk se s největší pravděpodobností od brusle hráče Litoměřic odrazil za záda nic nevidícího Lukáše. Bez asistence.

04:02
    Na trestnou lavici odchází Adam Chlapík (LTM).

David Bohata

Branky a nahrávky: 5. Nouza, 18. Broš (Výborný, Toman), 30. Koudelka (Vrbata, Klimenta), 34. Klimenta (Vrbata, Jindra), 37. Žabka (Mikulík, Koudelka), 48. Nouza (Toman, Výborný), 55. Pabiška (Výborný, Toman) – 29. Procházka (Krstev, Rubeš)

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Němeček, Toman, Jindra, Bohunický, Pojkar, Žabka, Kurka – Nouza, Výborný, Pabiška – Vrbata, Broš, Klimenta – Mikulík, Koudelka, Demel – Jiránek, Loskot, Lenc – Rys
    HC Stadion Litoměřice: Lukáš (Sedláček) – Husák, Míka, Žovinec, Šulc, Krstev, Hrbas, Smetana, Kolář – Matai, Chabada, Čermák – Doležal T., Hašek, Novák – Procházka, Rubeš, Cingel – Škop, Chlapík, Doležal Z.

Rozhodčí: Schmejkal, Škrbák – Beneš, Krátký