Chanty-Mansijsk – Barys 2:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Kazaň 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:2 (2:0 po s.n.) | HC Slovan – Viťaz 1:4 (kon.) | Lev – N.Novgorod 4:3 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
Dinamo Riga
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 19.09.2013, 18:30 • Arena Riga (Riga) • KHL

55:32
    Domácí mají bohužel po přesilovce, hákování se totiž v útočném pásmu dopustil též Indrašis (RIG).

54:13
    Rozhodčí hru přerušují, bude se na závěr vylučovat. Nepříjemná situace pro Dinamo Moskva, pykat na dvě minuty bude za hákování Karsums (DMS).

35:09
    Dinamo Moskva opět v oslabení. Riga má velkou možnost ujmout se vedení, hosté totiž měli na ledě příliš mnoho hráčů.

31:39
    Domácí mají po přesilovce, v útočném pásmu zbytečně podrazil soupeře Szczechura (RIG).

30:41
    Hosté půjdou do čtyř. Komarov (DMS) si musí odpykat dvouminutový trest za zdržování hry.

24:53
    Vyloučení na domácí straně, publiku se rozhodnutí sudích moc nelíbí. Indrašis (RIG) dostává dvě minuty za hákování.

12:29
    I Dinamo Riga se bude muset dlouhou dobu bránit ve třech, chvilku po Indrašisovu je vyloučený na dvě minuty také Sotnijeks (RIG) na 2 minuty za krosček.

11:54
    Podražení se nyní dopustil Indrašis (RIG), domácí se tak podruhé budou muset bránit ve čtyřech.

09:33
    Riga bude hrát dokonce dvojnásobnou přesilovku, Solovjov (DMS) totiž vyhodil puk z obranného pásma za mantinely.

08:48
    Vyloučení také na hostující straně, Mironov (DMS) dostává dvě minuty za držení hole.

04:54
    Moskevský celek bude hrát svou první přesilovku, Cipulis (RIG) si odsedí dvě minuty za držení hole.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 29. Hossa (Wilson), 60. Szczechura (Ozolinš), ?. Polák – 14. Pestuško (Komarov, Novák), 41. Pestuško (Novák)

Dinamo Riga: Tellqvist (Cimermanis) – Rekis, Ozolinš, Robinson, Pujacs, Sotnijeks, Cibulskis, Siksna – Wilson, Pavlovs, Hossa – Niživijs, Džerinš, Cipulis – Szczechura, Indrašis, Polák – Kuzmenkov, Skvorcovs, Siksnis – Mejja
    Dynamo Moskva: Lazušin (Bočarov) – Novák, Graňák, Jalasvaara, Solovjov, Bojkov, Mironov, Barancev, Korjagin – Gorovikov, Pestuško, Komarov – Cvetkov, Kokarev, Karsums – Babenko, Glazačev, Karpov – Pestunov, Mosaljov, Kvapil

Rozhodčí: Kadyrov, Naumov – Zacharenkov, Sivov