FBC Start98 – Znojmo 3:7 (kon.) | Florbal Ústí – Svitavy 2:5 (kon.) | Paskov – Česká Lípa 3:4 (kon.)
Litvínov – 1. FBK Rožnov p/R 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Kopřivnice 8:4 (kon.)
SK Bivoj Litvínov
6:3 (1:1, 3:0, 2:2)
1. FBK Rožnov p/R
Sobota 21.09.2013, 18:30 • SH SPORTaS s.r.o. u Koldomu Litvínov • 1. liga mužů

58:08
    Daniel Hulič svůj tým před koncem zápasu oslabí. Fasuje dvě minuty za hrubost.

46:04
    Za hrubost vyloučen hráč domácích Daniel Hulič.

19:27
    Před koncem první třetiny vyloučen hráč Litvínova. Konkrétně Viktor Hocelík za hrubost!

14:45
    19 sekund poté, co se na hrací plochu vrátil Skuhrovec přišlo další vyloučení domácího celku. Tentokrát si dvouminutový trest odsedí Ondřej Krejčí, a to za sekání!

12:26
    Střelec prvního gólu Michal Skuhrovec vyloučen na dvě minuty za bránění ve hře!

08:58
    Nedisciplinovanost Rožnova vrcholí třetím faulem, kterého se dopustil Tomáš Herman. Vyloučen na 2 minuty za sekání.

04:09
    Na trestnou lavici míří další hráč z týmu Rožnova. Tentokrát se dvouminutového trestu dopustil Petr Krhut, jelikož byl až moc důrazný a rozhodčí viděl sekání!

02:01
    To nám to pěkně začíná! Chvíli poté, co byl vyloučen rožnovský Knebl, míří na trestnou lavici i domácí hráč. Konkrétně Jan Werner za hru bez hokejky.

01:33
    Hráč hostujícího týmu Tomáš Knebl svůj tým oslabí na dvě minuty. Vyloučen byl za bránění ve hře!

Robert Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým 1. FBK Rožnov p/R. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Skuhrovec (Hertl), 26. Hocelík (Hulič), 34. Hulič, 40. Krejčí (Kohout), 42. Krejčí (Gebhardt), 52. Krejčí (Hocelík) – 19. Viktořík (Rýpar), 47. Svačinka (Viktořík), 60. Svačinka (Řeháček)

SK Bivoj Litvínov: Kohout (Hruška) – Vebr, Gebhardi, Jelínek, Werner, Řeháček, Kropáček, Hocelík, Hulič, Hertl, Černý, Plomer, Krejčí, Skořepa, Mandelbaum, Chládek, Skalitz, Pecháček, Skuhrovec
    1. FBK Rožnov p/R: Panaš (Obšivač) – Krislek, Pavlica, Kratochvíl, Barabáš S., Viktořík, Svačinka, Polášek, Velech, Knebl, Herman, Rýpar, Řeháček, Krhut, Doležal, Plesník, Bártek, Barabáš P.

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský