FBC Start98 – Znojmo 3:7 (kon.) | Florbal Ústí – Svitavy 2:5 (kon.) | Paskov – Česká Lípa 3:4 (kon.)
Litvínov – 1. FBK Rožnov p/R 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Kopřivnice 8:4 (kon.)
SK Bivoj Litvínov
6:3 (1:1, 3:0, 2:2)
1. FBK Rožnov p/R
Sobota 21.09.2013, 18:30 • SH SPORTaS s.r.o. u Koldomu Litvínov • 1. liga mužů

59:57
    Rožnov p/R právě vstřelil branku!

Rožnov se přeci jen dočkal a 3 sekundy před koncem zápasů střílí čestný třetí gól. Autorem tohoto gólu je již podruhé skórující Tomáš Svačinka. Asistence: Jaroslav Řeháček

58:08
    Daniel Hulič svůj tým před koncem zápasu oslabí. Fasuje dvě minuty za hrubost.

57:00
    Rožnov to zkouší v šesti hráčích v poli!

52:51
    Krejčí se octl sám před brankou Panaše! Ze samostatného úniku ale gól nedává.

51:55
    Litvínov právě vstřelil branku!

Ondřej Krejčí střílí šestou branku Litvínova a připisuje si hattrick! Asistence: Viktor Hocelík

50:52
    Nebezpečná standartka hostů! Kohout vyráží!

46:24

Po krásné přihrávce Josefa Viktoříka se dokázal prosadit Tomáš Svačinka a vrací tak Rožnovu menší naději.

46:04
    Za hrubost vyloučen hráč domácích Daniel Hulič.

41:51

Přichází další litvínovská trefa, o kterou se postaral znovu Ondřej Krejčí. Asistence: David Gebhartd

39:58

Velká rána pro Rožnov! 2 sekundy před sirénou, která měla ukončit druhou třetinu se trefil Ondřej Krejčí, kterému míček naservíroval na hůl brankář Martin Kohout! Asistence: Martin Kohout

36:54
    Obrovská šance hostů! Rýpar trefuje břevno!

33:09

Obávaný střelec Bivojů Daniel Hulič se dokázal prosadit. Na vlastní polovině převzal balónek, prokličkoval celé hřiště a procedil Panaše. Asistence: bez asistence

25:48
    Po obrovském tlaku se přecijen Litvínov dočkal gólu, který vstřelil Viktor Hocelík. Asistence: Daniel Hulič

25:10
    Obrovskou šanci měl před bránou Hulič! Panaš ale žádný gól nedopustil a předvedl fantastický zákrok!

19:27
    Před koncem první třetiny vyloučen hráč Litvínova. Konkrétně Viktor Hocelík za hrubost!

18:45

Josef Viktořík prostřelil Kohouta, který neměl žádnou šanci. Asistence: Josef Rýpar

14:45
    19 sekund poté, co se na hrací plochu vrátil Skuhrovec přišlo další vyloučení domácího celku. Tentokrát si dvouminutový trest odsedí Ondřej Krejčí, a to za sekání!

12:26
    Střelec prvního gólu Michal Skuhrovec vyloučen na dvě minuty za bránění ve hře!

10:18
    Hosté měli standardní situaci před brankářem domácích Kohoutem, která byla velmi nebezpečná! Domácí gólman připraven.

08:58
    Nedisciplinovanost Rožnova vrcholí třetím faulem, kterého se dopustil Tomáš Herman. Vyloučen na 2 minuty za sekání.

04:33
    K velké radosti domácího publika padá do sítě Rožnova první branka, o kterou se postaral Michal Skuhrovec. Asistence: Ondřej Hertl

04:09
    Na trestnou lavici míří další hráč z týmu Rožnova. Tentokrát se dvouminutového trestu dopustil Petr Krhut, jelikož byl až moc důrazný a rozhodčí viděl sekání!

02:01
    To nám to pěkně začíná! Chvíli poté, co byl vyloučen rožnovský Knebl, míří na trestnou lavici i domácí hráč. Konkrétně Jan Werner za hru bez hokejky.

01:33
    Hráč hostujícího týmu Tomáš Knebl svůj tým oslabí na dvě minuty. Vyloučen byl za bránění ve hře!

Robert Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým 1. FBK Rožnov p/R. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Skuhrovec (Hertl), 26. Hocelík (Hulič), 34. Hulič, 40. Krejčí (Kohout), 42. Krejčí (Gebhardt), 52. Krejčí (Hocelík) – 19. Viktořík (Rýpar), 47. Svačinka (Viktořík), 60. Svačinka (Řeháček)

SK Bivoj Litvínov: Kohout (Hruška) – Vebr, Gebhardi, Jelínek, Werner, Řeháček, Kropáček, Hocelík, Hulič, Hertl, Černý, Plomer, Krejčí, Skořepa, Mandelbaum, Chládek, Skalitz, Pecháček, Skuhrovec
    1. FBK Rožnov p/R: Panaš (Obšivač) – Krislek, Pavlica, Kratochvíl, Barabáš S., Viktořík, Svačinka, Polášek, Velech, Knebl, Herman, Rýpar, Řeháček, Krhut, Doležal, Plesník, Bártek, Barabáš P.

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský