Královské Vinohrady – Tatran 2:5 (kon.) | Vítkovice – Liberec 12:2 (kon.) | ELITE PRAHA – Židenice 6:3 (kon.)
ELITE PRAHA
6:3 (2:0, 2:0, 2:3)
K1 Florbal Židenice
Neděle 22.09.2013, 14:45ČEZ Extraliga žen

55:28
    Brno Židenice právě vstřelilo branku!

No vida. Už je to jen o tři branky. Střelou pod břevno se prosazuje MARTINA VALEHRACHOVÁ. Do konce zbývají čtyři a půl minuty. Uvidíme ještě drama?
    Asistence: Aneta Federselová

54:20
    Od dalšího snížení zachránila svůj tým Gécová, která vyrazila střelu Dundelové maskou!

51:25

Přece jen se Židenice dočkaly druhého gólu! Miklíková rychle rozehrála volný úder od mantinelu a MALVÍNA BROŠOVÁ zamířila přesně nad rameno Gécové!
    Asistence: Ivana Miklíková

50:21
    Elite Praha právě vstřelilo branku!

Tohle už je pro Židenice trochu kruté. Hostující hráčky se nedokážou střelecky prosadit, a naopak Elite střílí další branku z rychlého brejku. Autorkou trefy na 6:1 je TEREZA CHVÁTALOVÁ.
    Asistence: Karla Kalecká

47:42

Troufám si říci, že je rozhodnuto! Židenice nepřidaly druhé snížení a naopak samy inkasují. Z dálky se prosadila NELA HAVLÍKOVÁ, míček se od tyčky odrazil do branky.
    Asistence: Barbora Stará

41:08

Hosté snižují! Velkou chybu domácí obrany trestá JANA ŠVECOVÁ po přihrávce Valehrachové!
    Asistence: Martina Valehrachová

38:35

Vedení Pražanek je už čtyřgólové! Minutu a půl před druhou přestávkou přináší uklidnění n pro svůj tým LEONA MÜLLEROVÁ, která si vyběhla ze strany do středu hřiště a tvrdou střelou překonala Příleskou!

37:23
    Do šance se přes několik protihráček dostala domácí Lucie Šindelářová, její střela míří nad!

30:02
    Obrovská šance židenické Švecové! Hostující hráčka byla po chybě v rozehrávce Elite sama před Gécovou, svojí střelu však jen nechala vyniknout brankářku Pražanek!

27:24
    Druhé vyloučení dnešního utkání. Za blokování hokejky odchází na dvě minuty na trestnou lavici Linda Hyksová ze Židenic.

21:09

Znovu se domácím povedl skvěle vstup do třetiny! Střelu Marešová ještě Příleská dokázala vyrazit, dorážka LUCIE VESELÉ už byla gólová!
    Bez asistence

16:07
    Chyba domácí Staré! Dernerová mohla poté snížit, ale to se jí nepovedlo a stav se nemění!

12:17

Domácí proměňují volný úder a vedou už o dvě branky! Veselá přihrála VERONICE ZITTOVÁ, a ta prostřelila Příleskou!
    Asistence: Lucie Veselá

10:20
    Nyní zahrozily Pražanky. Pěknou kombinaci zakončovala Kalecká nepřesně!

07:03
    První vyloučení utkání. Domácí Lucie Veselá hrála rukou, což se ve florbale nesmí. Dvouminutová přesilovka pro Židenice.

01:55
    Hosté mohly vyrovnat! Gécová si skvělým zákrokem poradila s akcí Židenic.

01:01

Skvělý začátek pro domácí! Po uplynulé minutě hry se prosazuje TEREZA CHVÁTALOVÁ po přihrávce Staré!

Michal Šíma

Hledáme zpravodaje pro tým ELITE PRAHA. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Chvátalová (Stará), 13. Zittová (Veselá), 22. Veselá, 39. Müllerová (Kalecká), 48. Havlíková (Stará), 51. Chvátalová (Kalecká) – 42. Švecová (Valehrachová), 52. Brošová (Miklíková), 56. Valehrachová (Federselová)

ELITE PRAHA: Gécová – Chvátalová, Šindelářová, Vranová, Ziminová, Marešová, Kinkalová, Nosková, Kalecká, Zikmundová, Domonkosová, Havlíková, Stará, Velechovská, Sátrová, Veselá, Müllerová, Zittová
    K1 Florbal Židenice: Příleská – Svobodová, Reková, Drápalová, Federselová, Dundelová, Brošová, Kusáková, Veletová, Švecová, Hyksová, Fízeľová, Theimerová, Miklíková, Valehrachová, Dernerová, Dohnalová, Obrovská

Rozhodčí: Drška – Meisner