Philadelphia – Toronto 1:3 (kon.) | Detroit – Buffalo 2:1 (kon.) | Colorado – Anaheim 6:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Toronto Maple Leafs
Čtvrtek 03.10.2013, 01:30 • Wells Fargo Center • NHL

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný čtvrteční den. (04:51:18)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (PHI 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:36
    Andrej Meszároš (PHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:56

1. Troy Bodie (TOR) 0+0
    2. Brayden Schenn (PHI) 1+0
    3. Jonathan Bernier (TOR) 31 zák., 1 gól, 96,9%

Toronto dnes dokázalo otočit vývoj utkání a vyhrává i své druhé utkání v této sezóně. Flyers dnes zůstávají bez bodu.

60:00

59:37
    Toronto právě vstřelilo branku!
    O osudu utkání je rozhodnuto. Toronto v přesilové hře přidává třetí branku, o kterou se postaral DAVE BOLLAND. Asistence: Joffrey Lupul, Cody Franson.

59:02
    Za hákování je vyloučen na 2 minuty Timonen. Flyers to budou mít těžké.

47:33

45:33
    Kulemin je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. Flyers mají šanci na vyrovnání.

43:35
    Přicházejí tři vyloučení najednou. Ze strany Flyers je vyloučen na 2 minuty Rosehill a ze strany Toronta Orr s Fraserem.

42:30
    Toronto otáčí vývoj zápasu. O druhou branku Toronta se postaral DAVE BOLLAND. Asistence: Joffrey Lupul, Nikolaj Kulemin.

40:01

40:00

39:56
    Bernier dokázal zasáhnout a udržet nerozhodný výsledek.

39:56
    Ranger fauloval unikajícího Simmondse a ten nyní pojede trestné střílení.

37:06
    Toronto po ubráněném oslabení vyrovnává, když se dokázal prosadit PHIL KESSEL. Asistence: Dion Phaneuf.

36:37

34:37
    Za podražení odchází na trestnou lavici Phaneuf. Přesilová hra pro Flyers.

32:01

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 20. B. Schenn (Lecavalier, Streit) – 38. Kessel (Phaneuf), 43. Bolland (Lupul, Kulemin), 60. Bolland (Lupul, Franson)

Philadelphia Flyers: Mason – Coburn, Timonen, Streit, Schenn, Grossman, Meszároš – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Lecavalier, Schenn B., Read, Couturier, Talbot – Rinaldo, Hall, Rosehil.
    Toronto Maple Leafs: Bernier – Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Gardiner, Ranger, Fraser – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kuljomin, Kadri, Lupul – Bodie, Bolland, Raymond – Orr, McClement, Ashton.

Diváci: 19872