Chabarovsk – Lev 3:0 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 0:2 (kon.)
Novosibirsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 3:1 (kon.)
Kazaň – Petrohrad 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Mytišči 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 03.10.2013, 17:00 • CSC "Ice Palace" Viťaz • KHL

Přeji příjemný zbytek večera, na shledanou. (19:18:19)

Hosté nedokázali udržet hubené vedení 1:0 a domácím se podařilo během pěti minut otočit skóre utkání. Domácí tak doma vybojovali v utkání tři body.
    Střely na branku: 27:29.
    Vyloučení: 5:4, navíc Igor Golovkov osobní deseti minutový trest.

60:00

58:39
    Čechov právě vstřelil branku!
    Viťaz rozhoduje toto utkání. Do prázdné brány se trefil MAXIM AFINOGENOV. Asistence: Alexandr Vasiljev, Jury Kokšarov.

58:13
    Štěpánek zůstává na střídačce. Hosté zkouší hru v šesti hráčích!

58:13
    Oddechový čas si vybírá také Severstal. Trenér hostů dává pokyny hráčům k závěrečnému náporu.

56:50
    Domácí v plném počtu. Čerepovec nevyužil nabídnutou výhodu.

56:32
    Videll nyní špatně rozehrál a Viťaz vyhazuje.

55:20
    Lisutin je nyní v permanenci. Hosté by rádi zvrátili toto utkání.

54:50
    Šance Čerepovce přichází, vyloučen domácí Igor Golovkov za zdržování hry, když vyhodil puk přes plexi sklo.

53:15
    Hosté v plném počtu. Severestal přežil oslabení a nyní se může vrhnout do útoku a zabojovat o nějaké body.

52:50
    Trenér domácích uklidňuje své hráče, aby neztratili vedení a dotáhli utkání do vítězného konce.

52:44
    Viťaz si vybírá oddechový čas.

51:44
    Domácí v plném počtu. Nyní pokračuje obvyklá přesilovka.

51:15
    Šance Viťazu rozhodnout toto utkání! Čeká je přesilovka 4 na 3.

51:04
    Další vyloučení Čerepovce za podražení jde na trestnou lavici Jevgenij Kovyršin.

49:44
    Vyloučení na obou stranách. Za vzájemnou potyčku si jdou odpočinout domácí Sergej Rozin a hostující Vadim Berdnikov.

47:38
    Toto je studená sprcha pro hosty! Do třetí třetiny vstupovali ve vedení a běhen pěti minut už ztrácí na domácí jeden gól. Dnes druhý zásah si připisuje LOGAN PYETT. Asistence: Jury Kokšarov, Dinat Chafizullin.

43:15
    Čerepovec se snaží opět rychle dostat do vedení. Mamin to zkoušel individuální akcí, ale nepovedlo se mu zakončit.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 43. Pyett (Kokšarov), 48. Pyett (Chafizullin, Kokšarov), 59. Afinogenov (Vasiljev, Kokšarov) – 11. Kazakovcev (Dědunov, Jevsejenkov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivanchyk) – Pyett, Chafizullin, Rozin, Mezei, Golovkov, Seleznjov, Tatalin – Afinogenov, Vasiljev, Kokšarov – Koroljov, Hennessy, Soloduchin – Rybakov, Makejev, Topol – Mamin, Kudreman, Poltorak, Belousov.
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Artemjev) – Andersen, Kiselevič, Popov, Jevsejenkov, Stasenko, Čáslava, Sakarusov – Videll, Bušujev, Nikontsev – Berdnikov, Bumagin, Klimenko – Antipov, Kovyršin, Bučněvič – Dedunov, Monachov, Sakarusov, Fedosejev.

Rozhodčí: Karabanov, Naumov, Pavlov, Sivov.