Southampton – Swansea 2:0 (kon.) | Norwich – Chelsea 1:3 (kon.) | Tottenham – West Ham 0:3 (kon.)
West Brom – Arsenal 1:1 (kon.)
Southampton FC
2:0 (1:0)
Swansea City
Neděle 06.10.2013, 14:30 • St. Marry's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (16:27:08)

Rozhodčí Dean ukončil dnešní utkání, ve kterém Southampton FC porazil Swansea City 2:0. Skóre otevřel nádhernou trefou už v 19. minutě Lallana, a poslal tak Southampton do vedení. Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný a zvítězil tým, který byl šťastnější, a možná tak i trochu důraznější. Swansea se velmi snažila, byla hodně aktivní hlavně ve druhém poločase, ale štěstí dnes nebylo na její straně. Southampton držel jednobrankový náskok a v 83. minutě zvýšil na 2:0, když se trefil Rodriguez. Hosté tak odjíždějí s prázdnou a domácí tým si připisuje na své konto 3 body.

90+2
    Dnešní utkání sleduje 28 570 diváků, z toho 1 795 fanoušků Swansea City.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

89
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Steven Davis, přichází Guly Do Prado.

88
    Cañas obdržel přihrávku od Wilfrieda, připravil si míč na pravačku a zkusil to. Nicméně Cañasova střela byla nepřesná a gólem neskončila.

86
    Zajímavý centr ze své kopačky vyslal Dyer pro Wilfrieda, jenž se dostal ke střele hlavou, ale jeho pokus se do branky nevešel.

83
    Southampton právě vstřelil branku!
    Hráči Flores a Amat se v obraně dopustili obrovské chyby, kterou dokázal potrestat JAY RODRIGUEZ, jenž to neměl vůbec jednoduché, ale zvládl to na jedničku s hvězdičkou. RODRIGUEZ vyškolil oba bránící protihráče a poté překonal i Vorma. Útočník Southamptonu si připravil míč na levačku a přesnou trefou do pravého spodního rohu zvýšil vedoucí skóre.

83
    Swansea je ve druhém poločase velmi aktivní, snaží se o vyrovnávací branku, ale štěstí hostům nepřeje.

81
    Wanyama vyfasoval žlutou kartu za zbytečný faul.

77
    Domácí tým i fanoušci se radovali ze vstřelené branky, ale ta neplatila. Po rozehraném rohu se prosadil Wanyama, ale gólu předcházel faul, kterým se provinil Lovren a sudí branku neuznal.

76
    Southampton bude zahrávat rohový kop, ale Swansea nesouhlasí. Nicméně sudí je jiného názoru. Režie nám nabídla opakovaný záběr, kde bylo jasně vidět, že měl být odkop od branky. Sudí rozhodl špatně.

73
    Michu se snažil vybojovat rohový kop, ale nakonec z toho bylo pouze autové vhazování.

72
    V ofsajdu uvízl Rodriguez a útočná akce Southamptonu skončila.

71
    Schneiderlin obdržel zajímavou přihrávku a pokusil se o střelu, avšak ta mu vůbec nesedla.

69
    Zajímavou přihrávku obdržel Shelvey, jenž byl úplně sám a měl spoustu prostoru i času. Svoji silnější nohu napřáhl ke střele a prověřil brankáře Boruce, avšak ten si připsal úspěšný zákrok a svůj tým v pohodě ubránil.

68
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Rickie Lambert, přichází Jay Rodriguez.

67
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Wayne Routledge, přichází Alejandro Pozuelo.