Gil Vicente – FC Ferreira 2:1 (kon.) | Nacional – Braga 3:0 (kon.) | Arouca – Porto 1:3 (kon.)
Estoril – Benfica 1:2 (kon.)
Gil Vicente FC
2:1 (0:0)
FC Paços Ferreira
Neděle 06.10.2013, 17:00 • Estádio Cidade de Barcelos, Barcelos • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne vše. Přeji příjemný večer a u dalších přenosů napočtenou. (19:03:23)

Červené karty: 0 – 0

Ve druhém poločase byly k vidění 3 branky. Nejprve se v 71. minutě prosadil střídající Pecks. O 10 minut později se zblízka trefil João Vilela. Hosté korigovali až v samotném závěru utkání, kdy se do černého trefil Tiago Valente. Domácí tak zaslouženě vyhráli.

90+4
    Ferreira právě vstřelila branku!
    TIAGO VALENTE se prosazuje po centru Caetana zleva – 2:1.

90+2
    Žlutou kartu dostává Luan (Gil Vicente FC).

87
    Poslední střídání i na straně domácích, Vítor Gonçalves si zahraje poslední minuty místo Diogo Viana.

87
    Další pokus domácích končí mimo tři tyče Antónia Filipeho. Jmenovitě to byl Diogo Viana.

83
    Gil Vicente již svého soupeře nepouští do hry, Ti zdá se rezignují.

81
    Gil Vicente právě vstřelil branku!
    Avto se při breku vyhnul brankáři hostu a předložil míč před branku, kde jej pohodlně posunul do sítě JOAO VILELA – 2:0.

79
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Romeu, přichází Sérgio Oliveira.

78
    Ferreira se snaží s utkáním ještě něco udělat, ale domácí se statečně brání. jednobrankový náskok jim vyhovuje.

73
    Bebého nahrazuje Manuel José.

71
    A je to právě nově nastoupivší hráč, ktrý překonává brankáře hostů Antónia Filipeho. PECKS si naběhl na přihrávku César Peixoto a otevřel účet utkání – 1:0

70
    Nuno Santos druhým napomínaným hráčem zápasu.

68
    Ve stoperské dvojici dochází k výměně, Danielson pro dnešek dohrál, nahradí jej mladíček Pecks. Nutno dodat, že tato výměna byla vynucena zraněním domácího hráče.