Montpellier – Lyon 5:1 (kon.) | Bordeaux – Sochaux 4:1 (kon.) | Marseille – PSG 1:2 (kon.)
Olympique Marseille
1:2 (1:1)
Paris Saint-Germain
Neděle 06.10.2013, 21:00 • Stade Vélodrome , Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše a těším se u dalších fotbalových přenosů z francouzské Ligue. Přeji všem krásný večer, dobrou noc a úspěšný vstup do nového týdne. (23:01:22)

Červené karty: 0:1

A je dobojováno. Sledovali jsem opravdu zajímavé utkání, které nabídlo úplně vše. Začátek zápasu byl velmi opatrný, ale pak se to rozjelo. Do vedení šel domácí celek ve 33. minutě, když André Ayew proměnil pokutový kop. Navíc hostující Motta byl vyloučena a pařížský celek dohrával v deseti. Jenže hosté ukázali svojí sílu a ve 45. minutě dokázal vyrovnat Maxwell. I ve druhém poločase se hosté tlačili dopředu a nakonec vybojovali pokutový kop, ze kterého se nemýlil Zlatan Ibrahimovič, který rozhodl o vítězi tohoto duelu. Celek z Paříže tedy dokázal vyhrát i v deseti a vybojoval hodně cenné a důležité tři body. Domácí bojovali, ale to dnes nestačilo.

90+4
    K míči se postavil Ayew, ale poslal ho pouze do zdi, je konec.

90+3
    Žlutou kartu uviděl hostující Maxwell.

90+3
    Velká a poslední šance pro Marseille. Domácí vybojovali standardní situaci z nějakých dvaceti metrů!

90+3
    Marseille rozjíždí poslední akci v tomto duelu!

90+2
    Ale hosté zabojovali a získali míč. Vypadá to, že tři body poputují do Paříže.

90+2
    Domácí pospíchají před branku PSG.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    U míče jsou domácí, kteří vsadili vše na jednu kartu.

88
    Domácí vybojovali míč a podnikli rychlou akci. Ta nakonec skončila slabou hlavičkou, se kterou si Sirigu poradil.