Liberec – Písek 6:0 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
Berani Zlín – Poruba 2011 6:2 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 4:3 (kon.) | Olomouc – Havířov 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Jihlava 4:0 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Třinec – Vsetín 5:2 (kon.) | Sparta – Letňany 8:4 (kon.)
Rytíři Kladno
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 07.10.2013, 16:00 • ČEZ Stadion Kladno • Extraliga staršího dorostu

36:26
    Následně ale zahrál vysokou holí zbytečně Hucek (UNL). Kladno má tak minutovou přesilovku 5 na 3.

35:26
    Početní výhoda pro domácí. Zdvořáček (UNL) podrazil ve středním pásmu jednoho z Rytířů a usedá za katr.

33:20
    Ve stejném čase jsou vyloučení Kružík (KLA) za vražení a na straně hostů Amirov (UNL) za sekání. Pokračuje klasická přesilovka 5 na 4.

32:14
    Moc dlouho jim to ale nevydrželo. Libecajt (KLA) v obranném pásmu zahákoval soupeře a dostává dvě minuty nepodmíněně.

11:22
    Přesilovku si zahraje také Kladno. Michajličenko dostává 2 minuty za podražení.

6:06
    Havelka (KLA) při odehrání kotouče zvedl hůl až do Navarrova obličeje a dostává 2 minuty za vysokou hůl.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 14. Hajný (Schildhabel, Doudera), 33. Bláha, 60. Hajný (Keszi, Matula) – 8. Kopta (Navarra), 28. Loukota (Navarra, Kopta), 54. Kopta (Navarra, Tůma), 56. Kopta (Navarra)

Rytíři Kladno: Melančin (Jiroušek) – Havelka, Libecajt, Míka, Doudera, Matula, Chládek, Balcar – Hajný, Kružík (C), Bláha, Pliml, Schildhabel, Čermák, Keszi, Borkovec, Kadlec.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Zvědělík (Kosina) – Hucek, Loukota, Melichar, Kvaček, Michajličenko – Navarra, Kopta, Kašek, Amirov, Tůma, Rubeš, Koval, Techl, Ozom, Zdvořáček

Rozhodčí: Šindler – Brejcha, Suchánek