Buffalo – Colorado 2:4 (kon.) | Montreal – Nashville 1:2 (kon.) | Tampa – Boston 0:5 (kon.)
Florida – Minnesota 2:1 (2:0 po s.n.) | New Jersey – NY Rangers 4:0 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.)
Washington – Columbus 4:1 (kon.) | Chicago – Toronto 3:1 (kon.) | Arizona – Detroit 5:2 (kon.)
San Jose – Calgary 6:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 5:2 (kon.)
Washington Capitals
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 20.10.2013, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Tohle je pro dnešek z mé strany vše. Loučím se s Vámi a přeji pohodovou neděli. (03:38:55)

3. Bruce Laich (WSH) 1+0

Je tu konec zápasu. Domácí zásluhou Brouwera a Ovečkina ještě navýšili svůj náskok na konečný počet čtyř branek. Skóre zápasu v 56. minutě kosmeticky upravil a Holtbymu překazil čisté konto Arťjom Anisimov.

60:00

59:21
    Washington ještě aktivně napadá a drží kotouč co nejdál od své svatyně.

59:00
    Se stoprocentní jistotou běží poslední minuta dnešního utkání.

58:16
    Volpattiho střela zablokována, do útoku mohou Kabátníci.

57:46
    Následně po střele od modré čáry trefil pouze prvního bránícího hráče a musí se vracet pro kotouč do střední třetiny.

57:31
    Carlson musel pro kotouč do obraného pásma.

57:00
    Washingtonští stále okupují útočné pásmo. Je to pořád stále a ta samá písnička.

55:05
    Columbus právě vstřelil branku! Do rychlého protiútoku se dostal Gáborík, který přesnou přihrávkou na osamoceného ARŤJOMA ANISIMOVA z velké části zařídil alespoň čestný úspěch svého týmu – 4:1. Asistence: Marián Gáborík.

54:52

54:51
    Grabovskij hledal zadovkou Warda před brankou, ten přihrávku nečekal a nezakončil.

54:31
    Kabátníci se osvobozují.

54:06
    Green promáchl před odkrytou brankou!

53:32
    Green musí vyvážet kotouč až od Holtbyho.

53:13
    Je tu další přesilovka domácích, tentokrát zkrácená.

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 22. Ward (Johansson, Bäckstrom), 28. Laich (Oleksy, Erat), 45. Brouwer (Erat), 47. Ovečkin (Green, Erat) – 56. Anisimov (Gáborík)

Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) – Green, Schmidt, Carlson, Alzner, Oleksy, Urbom – Ovečkin, Bäckstrom, Johansson – Brouwer, Laich, Erat – Ward, Grabovskij, Chimera – Fehr, Wilson, Volpatti
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Ťjutin, Johnson, Wisniewski, Murray, Savard, Nikitin – Jenner, Dubinsky, Atkinson – Umberger, Johansen, Anisimov – Comeau, Letestu, Collins – Boll, MacKenzie, Craig

Rozhodčí: McCauley, O'Halloran – Mach, Murphy