KAC Klagenfurt
3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 20.10.2013, 14:00Erste Bank Young Stars League

Znojemští hokejisté si v poklidu dokráčeli za vítězstvím. V každé třetině vstřelili dvě branky a díky výhře 6:3 si připisují do tabulky další tři ligové body.

Hezký zbytek dne! (16:14:07)

60:00

54:29
    Klagenfurt právě vstřelil branku!
    Třetí kotouč do znojemské sítě posílá NICOLAS PAUL. Asistence: Sandro Seifried a Markus Steiner.

52:48
    Ještě jeden trest. Jan Koňařík (ZNO) – sekání.

51:24
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo si zřejmě pojišťuje svou dnešní výhru zásluhou VOJTĚCHA ŽEMLIČKY. Asistence: Tomáš Hačecký a Milan Křípal.

49:06
    Pátá branka v kleci domácích. Do listiny střelců se zapisuje MAREK ŠPAČEK. Asistence: Michal Theimer a Tomáš Michalica.

45:55
    Český celek se ubránil a je kompletní.

44:57
    Znojmo pokračuje se čtyřmi muži v poli.

43:55
    Orli si dál počínají nedovoleně. Michalica (ZNO) si pomohl držením.

42:57
    Pokračujeme v trendu vylučování. Dvě minuty si odsedí Tadeáš Cílek (ZNO) – hákování.

40:01

Prostřední dějství si pro nás připravilo hned čtyři branky, tentokrát si je oba týmy rozdělily rovnoměrným dílem. Orli tak stále drží před závěrečnou částí hry dvoubrankové vedení.

40:00

37:31
    KAC se prosazují ve zkrácené početní výhodě. LUKAS TITZE překonává znojemského gólmana Dovinu. Asistence: Nicolas Paul a Markus Steiner.

36:43

36:24
    Dlouho však tento stav nevydržel. Koňařík (ZNO) si odpyká dvě minuty za podražení.

35:58
    Orli kompletní, začíná jejich zkrácená přesilovka.

34:43
    Ve stejném čase střídá Grassera v klagenfurtské kleci Tobias Cirtek.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 21. Moser (Titze, Paul), 38. Titze (Paul, Steiner), 55. Paul (Seifried, Steiner) – 10. Nováček (Theimer, Špaček), 19. Pelikán (Nováček, Koňařík), 23. Michalica (Špaček, Křípal), 34. Nováček (Špaček, Švanda), 50. Špaček (Theimer, Michalica), 52. Žemlička (Hačecký, Křípal)

KAC Klagenfurt: Grasser (35. Cirtek) – Kau, Viveiros, Katnik, Paul, Müller, Wieser, Kernberger – Seifried, Steiner, Titze – Moser, Koczera, Kurath – Kalt, Filipic, Mörtl – Widnig, Ostermann, Waldner.
    HC LERAM Orli Znojmo: Dovina – Theimer, Švanda, Koňařík, Michalica, Hloupý, Cílek – Křípal, Nováček, Špaček – Cerovečki, Horák, Pelikán – Hačecký, Košťál, Holub – Žemlička, Hložek.