Liberec – Litvínov 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Kladno 2:1 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (0:1 po s.n.)
Pardubice – Slavia 4:5 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Mountfield HK – K. Vary 1:2 (kon.)

45:13
    Leška přišel v souboji o kotouč o hokejku a mezitím mu přes záda přepadl jeden ze třineckých hráčů. Rozhodčí okamžitě trestá zlínského útočníka dvěma minutami.

44:27
    Melenovský byl v prostoru za třineckou brankou tvrdě sražen k ledu, Zlín si zahraje přesilovou hru. Jakub Kania (TŘI) 2 minuty za nedovolené bránění.

39:31
    Josef Hrabal (TŘI) 2 minuty za napadení. Zlín bude hrát 47 vteřin přesilovou hru pět na tři.

38:18
    Zbytečné vyloučení na straně Třince. Lukáš Zíb po vhazování sekl Holíka a bude za to pykat. Minutu a 7 vteřin se bude hrát 4na4, poté začne zkrácená přesilovka Zlína pěti proti čtyřem.

37:25
    Třinečtí budou hrát přesilovou hru. Marek Melenovský (ZLN) 2 minuty za faul loktem. Třinec je v přesilovkách hodně nebezpečný, uvidíme jestli hosté využijí zrovna tuhle.

28:28
    Výhoda přesilové hry pro hokejisty Třince. Jaroslav Balaštík (ZLN) 2+2 minuty za vyskou hůl. Faulovaný Polanský ale svému pádu trošku přidal.

18:21
    Zlín bude hrát přesilovou hru 4na3. Vladimír Roth (TŘI) 2 minuty za hákování.

16:39
    Jiří Polanský (TŘI) 2 minuty za hrubost.

16:39
    Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za hrubost.

14:37
    Hostům se nabízí první přesilová hra, za nedovolené bránění si odsedí dvouminutový trest obránce Jiří Marušák (ZLN)

6:14
    Marek Zagrapan (TŘI) si v obranné třetině Ocelářů počíhal tvrdě na Zdeňka Okála, a domácí si zahrají dvě minuty přesilovou hru.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 33. Balaštík (Ondráček, Urbanec), 56. Kubiš (Čajánek) – 5. Roth (Polanský), 28. M.Růžička (Bonk, Hrabal), rozh. náj. Peterek

Berani Zlín: Horčička (Kašík) – Řezníček, Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Tesařík, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Holík, Čajánek, Kubiš – Ondráček, Melenovský, Okál – Honejsek, Sedláček.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Trenčan) – Galvas, Hrabal, Linhart, Roth, Zíb, Kania, Foltýn – Zagrapan, Bonk, Mar. Růžička – Rákos, Polanský, Květoň – Varaďa, Peterek, Matuš – Rufer, Mare. Růžička, Gorshkov.

Rozhodčí: Husička, Minář – Jindra, Skopal