Havlíčkův Brod – Jihlava 4:2 (kon.) | Olomouc – Havířov 1:6 (kon.) | Slavia – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Chomutov – Letňany 9:6 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 5:3 (kon.)
HC Olomouc
1:6 (0:4, 0:1, 1:1)
AZ Havířov
Neděle 27.10.2013, 10:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:12
    Tak ještě jedno vyloučení. Lenomár (HAV) se provinil hákováním.

54:33
    Menším trestem za sekání byl dvěma minutami potrestán Beier (OLO).

51:35
    Hosté už hráli v kompletním složení, když se jeden z jejich hráčů řítil do domácí třetiny, kde byl faulován Beutlem (OLO).

49:10
    Další z řad trestů. Za podražení vyloučen Rzenakowski (HAV).

46:15
    Vyloučení na straně domácího týmů. Skopal (OLO) je potrestán za hrubost.

36:47
    Domácí jdou znovu do čtyř. Menším trestem za hákování potrestán Urban M. (OLO).

35:25
    Hlavní sudí opět vylučuje. Hosté si zahrají přesilovou hru díky faulu Beutla (OLO).

31:05
    Hlavní sudí trestá hostujícího hráče. Rzekanowski (HAV) se provinil nebezpečnou hrou vysokou holí.

27:11
    Hosté si mohou na chvíli odpočinout. Nedovolený zákrok Josefa Podlahy (OLO) oslabuje domácí.

23:27
    Nyní si ve výhodě zahrají domácí hokejisté. Kozubek (HAV) oslabuje svůj tým na dvě následující minuty. Hosté ještě debatují s hlavním rozhodčím přes svého kapitána, který kmitá mezi střídačkou a sudím.

20:30
    Druhou třetinu zahájil domácí celek faulem, na trestnou lavici odjíždí Janků (OLO), který si odpyká dvě minuty.

13:18
    Hanáci mají příležitost snížit nepříjemný rozdíl mezi oběma týmy. Na trestnou lavici odchází Lenomár (HAV), který si v obranném pásmu pomohl hákováním.

08:28
    Cihlář se po levém křídle protáhl až před branku soupeře, během zakončení ale byl nedovoleně zastaven. Dvě minuty trestu tak inkasuje Husták (OLO).

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 53. Galvas (Beier) – 5. Szturc (Lenomár), 11. Frojda (Rzekanowski), 12. Kurovský (Pacoň), 20. Pacoň (Kurovský), 36. Rzekanowski, 58. Kurovský (Kozubek, Cihlář)

HC Olomouc: Urban T. (11. – 36. Schejbal A.) – Beutl (C), Štreit, Janků, Piska, Mader, Galvas, Holiš, Murla – Hubáček, Horký, Hajšman, Urban M., Pěcha, Skopal, Dajčar, Podlaha, Spatharis, Wolf, Beier, Husták.
    AZ Havířov: Sonnek (Kováč) – Kalus (C), Hudeček, Pawlas, Srníček, Kozubek, Szturc, Folwarczný – Honsa, Hysek, Pawliczek, Rzekanowski, Konečný, Lenomár, Cháňa, Mrowiec, Frojda, Pacoň, Kurovský, Cihlář.

Rozhodčí: Cik – Lukš, Doleček