Vsetín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Orlová – SHK Hodonín 3:5 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 3:1 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 1:4 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 3:4 (kon.)
Prostějov – Opava 3:2 (kon.)
HC Technika Brno
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
HK Nový Jičín
Středa 13.11.2013, 18:00 • HHDM Brno • 2. liga skupina Východ

58:10
    Ještě jedno vyloučení dnes uvidíme. Kabeláč (NJI) dostává dvě minuty, když u mantinelu srazil k zemi Benýška.

47:13
    Domácí nyní mají velkou šanci na snížení, Gebauer (NJI) dostává trest na dvě minuty a oslabuje tak svůj tým.

42:50
    Domácí však nestíhají dozadu, Havíř (TEC) je vyloučen na dvě minuty za hákování a Nový Jičín má šanci na zvýšení náskoku.

38:51
    Odehnal (TEC) dostává dvě minuty za faul loktem a konec druhé třetiny bude hrát Brno oslabení.

32:08
    A domácí jdou do oslabení, Brzobohatý (TEC) si jde sednout na dvě minuty za sekání, když až moc dobýval novojičínskou branku.

28:40
    Brno si zahraje již čtvrtou přesilovku, Gulda (NJI) je potrestán menším trestem za napadení.

22:40
    Fadrný si dobře udělal prostor ke střele, kterou ještě mohl dorážet Čtvrtníček, ale byl faulován a Technika si zahraje přesilovku. Vyloučeným je Sprušil (NJI) za hákování.

12:17
    A Technika si zahraje další přesilovku, na dvě minuty za sekání odchází Vašut (NJI) na trestnou lavici.

08:37
    Těsně před vypršením trestu Brzobohatého, usedá na trestnou lavici Macháček (NJI) taktéž za vysokou hůl.

06:45
    Je tu první vyloučení. Hosté si zahrají přesilovku, když Brzobohatý (TEC) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Adam Havel

Branky a nahrávky: 36. Benýšek (Klimeš, Jurča) – 21. Putmiorz (Zedník), 42. Sprušil (Gulda), 47. Hanák (Kabeláč), 53. Gulda (Hanák, Kabeláč)

HC Technika Brno: Chvátal – Habrovec (C), Havíř, Klimeš, Štindl, Zapletal, Dittrich – Česnek, Fadrný, Brzobohatý – Jurča, Benýšek, Odehnal – Látal, Zábranský, Kozák – Bělohlávek, Čtvrtníček.
    Trenér: Roman Kaňkovský

HK Nový Jičín: Šrámek – Vašut (C), Cabák, Gulda, Dusík, Pelikán, Záhradný – Zedník, Heža, Putmiorz – Sprušil, Skaloš, Macháček – Kabeláč, Hanák, Chvostek – Gebauer, Uhlár, Lehečka.
    Trenér: David Handl

Rozhodčí: Netopil – Maloušek, Maťašovský