Vsetín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Orlová – SHK Hodonín 3:5 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 3:1 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 1:4 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 3:4 (kon.)
Prostějov – Opava 3:2 (kon.)
HC Technika Brno
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
HK Nový Jičín
Středa 13.11.2013, 18:00 • HHDM Brno • 2. liga skupina Východ

58:10
    Ještě jedno vyloučení dnes uvidíme. Kabeláč (NJI) dostává dvě minuty, když u mantinelu srazil k zemi Benýška.

52:54
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    A je to tady. Technika hru musela hodně otevřít a je z toho další trest v podobě další branky v jejich síti. Hanák našel žabkou úplně volného PETRA GULDU, který jen nastavil hokejku, aby usměrnil puk za záda Chvátala. Krásný gól hostů pravděpodobně definitivně rozhoduje o dnešním vítězi. Asistence: Pavel Hanák, Martin Kabeláč.

50:20
    Oddechový čas pro hosty.

47:13
    Domácí nyní mají velkou šanci na snížení, Gebauer (NJI) dostává trest na dvě minuty a oslabuje tak svůj tým.

46:40
    Tak tohle už je pro domácí hodně nepříjemné. Naopak hosté se znovu radují a zvyšují své šance na dnešní bodový zisk. PAVEL HANÁK hledal na brankovišti hokejku svého spoluhráče, ale domácí Habrovec si jeho přihrávku srazil do vlastní branky. Velice smutný okamžik pro Brňany, ale o to lepší pro hosty. Asistence: Martin Kabeláč.

42:50
    Domácí však nestíhají dozadu, Havíř (TEC) je vyloučen na dvě minuty za hákování a Nový Jičín má šanci na zvýšení náskoku.

41:37
    A je tu opět rychlá branka po příchodu z kabin. Novojičínští získali puk ve středním pásmu, odkud jej Gulda přihrál rozjetému ANTONÍNU SPRUŠILOVI, který z vrcholu pravého kruhu vymetl růžek Chvátalovy klece. Ten tedy neměl nárok tuto střelu chytit. Asistence: Petr Gulda.

38:51
    Odehnal (TEC) dostává dvě minuty za faul loktem a konec druhé třetiny bude hrát Brno oslabení.

35:44
    Technika právě vstřelila branku!
    Tak teprve teď se Brno dočkalo. Jurča zabojoval u mantinelu, kde se perfektně vymotal mezi dvěma protihráči a puk naservíroval přesně na hokejku Klimešovi. Jeho ránu tečoval mezi tři tyče KAREL BENÝŠEK, který tak vyrovnává na 1:1. Asistence: Tomáš Klimeš, Petr Jurča.

32:08
    A domácí jdou do oslabení, Brzobohatý (TEC) si jde sednout na dvě minuty za sekání, když až moc dobýval novojičínskou branku.

29:10
    Hosté se však dostali do přečíslení! Lehečka však tak dlouho čekal s přihrávkou na svého spoluhráče, až jej obral Havíř a celou akci uhasil bez faulu.

28:40
    Brno si zahraje již čtvrtou přesilovku, Gulda (NJI) je potrestán menším trestem za napadení.

22:40
    Fadrný si dobře udělal prostor ke střele, kterou ještě mohl dorážet Čtvrtníček, ale byl faulován a Technika si zahraje přesilovku. Vyloučeným je Sprušil (NJI) za hákování.

20:34
    Nedáš – dostaneš! Tohle pravidlo se ukázalo opět jako platné, protože velkou šanci, kterou měl Česnek hned z protiútoku potrestal JAN PUTMIORZ. Ten zpoza brány puk natlačil k levé tyči Chvátalovy branky a puk procedil pod jeho betonem. Velice šťastný gól otevírá dnešní skóre. Asistence: Pavel Zedník.

20:15
    Hned v úvodu druhé třetiny měl obrovskou šanci Česnek, ale nepovedlo se mu perfektní přihrávku od Brzobohatého využít.

12:17
    A Technika si zahraje další přesilovku, na dvě minuty za sekání odchází Vašut (NJI) na trestnou lavici.

08:37
    Těsně před vypršením trestu Brzobohatého, usedá na trestnou lavici Macháček (NJI) taktéž za vysokou hůl.

06:45
    Je tu první vyloučení. Hosté si zahrají přesilovku, když Brzobohatý (TEC) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Adam Havel

Branky a nahrávky: 36. Benýšek (Klimeš, Jurča) – 21. Putmiorz (Zedník), 42. Sprušil (Gulda), 47. Hanák (Kabeláč), 53. Gulda (Hanák, Kabeláč)

HC Technika Brno: Chvátal – Habrovec (C), Havíř, Klimeš, Štindl, Zapletal, Dittrich – Česnek, Fadrný, Brzobohatý – Jurča, Benýšek, Odehnal – Látal, Zábranský, Kozák – Bělohlávek, Čtvrtníček.
    Trenér: Roman Kaňkovský

HK Nový Jičín: Šrámek – Vašut (C), Cabák, Gulda, Dusík, Pelikán, Záhradný – Zedník, Heža, Putmiorz – Sprušil, Skaloš, Macháček – Kabeláč, Hanák, Chvostek – Gebauer, Uhlár, Lehečka.
    Trenér: David Handl

Rozhodčí: Netopil – Maloušek, Maťašovský