Mladá Boleslav – Hr. Králové 0:3 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 4:0 (kon.)
Jihlava – Písek 5:1 (kon.) | Letňany – Ústí n/L 6:5 (po pr.) | Liberec – Č. Budějovice 10:2 (kon.)
Slavia – Pardubice 2:5 (kon.) | Sparta – Chomutov 2:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
HC Litvínov
Sobota 16.11.2013, 13:00Extraliga staršího dorostu

Konec utkání, tři body berou domácí. O jejich vítězství nakonec rozhodla Druhá třetina, ve které karlovarští vstřelili dvě branky. Ve třetí části k vyrovnání nestačilo hostům ani odvolání brankáře. Na shledanou u dalších utkání. (15:01:00)

60:00

59:22
    Binias dlouhým obloukem vyhazuje.

58:43
    Čejka a Krliš se dostali do útoku, rozhodčí ale posílá hru zpět do středního pásma.

58:00
    Litvínov dvě minuty před koncem bez brankáře!

57:33
    Petr Nekvinda, hlavní kouč severočechů se ještě dvě a půl minuty před koncem utkání snaží své svěřence nabudit k obratu.

57:33
    Oddechový čas pro hosty.

57:10
    Utkání se dohrává v útočném pásmu Energie.

56:15
    Rubeš přihrál Traplovi, který ještě upravil pozici pro Bahounka. Jeho bekhendový pokus skončil na betonech Spěšného.

55:00
    Přesně pět minut má hostující tým na vstřelení dvou branek.

53:33
    Domácí kouč Václav Eismann prožívá tento zápas v tradičním duchu – své svěřence motivuje hlasitými pokřiky.

52:39
    Další pokus o rozehrání Litvínova.

51:33
    Kotouč mají na svých holích hosté ze severu čech, snaží se něco vymyslet.

50:00
    Václav Krliš byl podražen, dle soudu hlavního arbitra Svobody se však jednalo o čistý zákrok.

48:20
    Na druhé straně se do přečíslení dva na jednoho dostali Rubeš a Trapl. Druhý jmenovaný dostal precizní přihrávku, ale ve vyložené šanci netrefil bránu!

47:38
    Litvínovští začínají tlačit na pilu, jsou aktivnější a především agresivnější v soubojích.

46:40
    Tomáš Kučera objel Frčkovu bránu a málem se prosadil! V doslova hodině dvanácté mu domácí muž s maskou nastavil do šance beton!

46:08
    Další přerušení hry, buly v obranném pásmu Litvínova.

45:25
    Opět se již delší dobu hraje bez přerušení, dlouhou sérii utnul až sudí Martinec, který píská zakázané uvolnění.

Matouš Bečka

David Košinár

Branky a nahrávky: 20. Rubeš (Krliš), 25. Binias (Rulík), 31. Krliš (Osmík) – 37. Navarra (Jícha)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) – Vodička, Bahounek, Adam, Soudský, Rulík, Binias, Blaha – Osmík, Hauzr, Nguyen, Janata Trapl, Svoboda, Čejka, Krliš, Rubeš, Dimitrov, Čupa
    HC Litvínov: Spěšný (SKlíba) – Najman, Jonák, Vostárek, Šíp, Sklenička – Kučera, Jícha, Urbánek, Brzek, Dunko, Navarra, Vébr, Sládek

Rozhodčí: Svoboda – Martinec, Rovaš