1:1 (1:1)
Hamburger SV
Pátek 29.11.2013, 20:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

Pro dnešek se s Vámi loučíme, děkujeme Vám za pozornost a u online přenosů z německé Bundesligy opět na shledanou. (22:36:55)

Sudí Felix Brych ukončil dnešní předehrávku 14. kola, která nakonec přinesla dělbu bodů po výsledku 1:1, což už počtvrté z pěti posledních duelů stejný výsledek. Dělba bodů musí více dnes mrzet hosty, kteří rozhodně měly na zisk tří bodů ve Volkswagen Areně, ale nakonec žádnou z velkých šancí proměnit nedokázali, když například Iličevič pět minut před koncem trefil břevno!

O výsledku se tak rozhodlo už v prvním poločase, kdy se bude hodně dlouho mluvit o penaltovém zákroku na Caligiuriho, který byl odpískán dost přísně.

90+2
    Hosté to ještě jednou zkoušejí po pravé straně.

90+2
    Z dálky to zkoušel Lasogga, ale nakonec se mu nepovedlo vybojovat rohový kop.

90+1
    Nákop hostujícího celku se nepotkal s přesností.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Heiko Westermann vyslal dobrý míč do pokutového území, jenže nikoho z dobíhajících spoluhráčů nenašel!

89
    Hosté se nadále drží u míče a začínají další útočnou akci.

88
    Po nedovoleném zákroku na polovině hřiště budou rozehrávat hosté.

87
    Hamburg ihned zakládá kontr na druhou stranu.

87
    Domácí se dostávali do dobré šance, měli i poskytnutou výhodu, ale nakonec z toho nebylo vůbec nic.

86
    Jana Poláka v domácím dresu dnes neuvidíme. Třetí střídání domácích je vynucené a Knocheho nahrazuje Timm Klose.

85
    Hosté zahazují neuvěřitelnou šanci! To není možné, co hosté nyní nedali! Míč se odrazil přesně na kopačky Iličeviče, který však trefuje břevno!

84
    Domácí podruhé dnes střídají. Ze hry jde Ivica Olić, na trávník přichází Marcel Schäfer