4:1 (2:0)
SC Olhanense
Pátek 29.11.2013, 21:15Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:12:20)

V dnešním utkání jasně dominovali domácí fotbalisté, kteří svou převahu dokázali vyjádřit i gólově. Hostující gólman Beleč lovil celkem čtyřikrát míč ve své síti a hosté, kteří se dokázali prosadit pouze z pokutového kopu, odjíždí z Bragy po právu s prázdnou.

90+3
    Ještě žlutá karta pro Vieiru, za nafilmovaný pád.

90+3
    Probíhají poslední vteřiny dnešního utkání.

90+2
    Braga právě vstřelila branku!
    Třiadvacetiletý FELIPE PARDO je na hřišti teprve pár vteřin a hned dává gól! No to je skvělý tah domácí lavičky! Mladý Kolumbijec se prosazuje střelou z pravé strany a domácí vedou již 4:1.

90+1
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Felipe Pardo.

90
    Je tu devadesátá minuta, hosté to již zkouší i nakopávanými míči, bez úspěchu.

88
    Statistika držení míče: 61% : 38%.

86
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Alan, přichází Vieira.

85
    Do konce utkání zbývá něco málo přes pět minut, domácí vedou o dvě branky a už to vypadá, že to tak také dopadne.

82
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Dionisi, přichází Mladen.

80
    Centr z pravé strany dopadá až na zadní tyč, kde odhlavičkovává bránící hráč Olhanense.

79
    Volný kop Bragy na polovině soupeře.

78
    Hostující Regula nyní ostrým "šlapákem" zastavil pronikajícího Baiana a dostává za tento faul rovnou červenou kartu!

78
    Beleč vykopává od vlastní branky.

77
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Luíz Carlos, přichází Custodio.

76
    Mehmeti ale odvrací alespoň do autu, domácí vhazují z pravé strany.

75
    Braga má také k dispozici rohový kop, domácí rozehrají z pravé strany.

Martin Dvořák

Branky: 7. A. Santos, 13. R. Silva, 69. Éder, 90+2. Pardo – 56. Celestino (pen.)

Karty:   55. Mauro (BRG), 90+3. Vieira (BRG) – 73. Celestino (OLH)   78. Regula (BRG)

SC Braga: Eduardo – Echiejile, Coelho, Baiano, A. Santos, Micael, L. Carlos (77. Custodio), Mauro, Silva (90+1. Pardo), Alan (C) (86. Vieira), Éder
    Náhradníci: Cristiano, Hebert, L. Silva, Custodio, Vieira, Edinho, Pardo

SC Olhanense: Beleč – Serič (46. Mehmeti), Krøldrup, Filipe (C), Diakhite, Celestino, Ribeiro (32. Regula) Bigazzi, Lucas, Dionisi (82. Mladen), Balogun
    Náhradníci: Ricardo, R. Ferreira, Mladen, Coubronne, Mehmeti, Bastos, Regula