Marseille – Montpellier 2:0 (kon.)
Olympique Marseille
2:0 (1:0)
Montpellier HSC
Pátek 29.11.2013, 20:30 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Máme u konce úvodní zápas 15. kola Ligue 1, ve kterém zaslouženě zvítězil domácí celek 2:0, branky vsítili ve 34. minutě Thauvin a definitivní pojistku přidal ve druhé minutě nastavení Khalifa. Já se s Vámi pro dnešek loučím přeji krásný zbytek večera a u dalšího přenosu na viděnou! (22:28:03)

90+2
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Thauvin krásně našel volně stojícího SABERA KHALIFU, který po pěti minutách na hřišti placírkou střílí druhou branku utkání a definitivně rozhoduje i osudu tohoto zápasu!

90+1
    U rohového praporku hostí se snaží dohrát toto utkání domácí hráči, ale moc se jim to nedaří.

90
    Přes velkou nevoli hostujícího trenéra a Camary odpískal ofsajd.

89
    Míč z přímého kopu vyslal Montano hodný kus vedle branky.

88
    Další ostrý zákrok domácího hráče na Cabellu bude sudí řešit žlutou kartou pro Alaixyse Romaa.

87
    Poslední střídání zápasu, Dimitri Payet míří na střídačku, opačný směrem vybíhá Saber Khalifa.

86
    Na středovém puntíku Diawara stáhl k zemi Sansona, domluva a přímý kop od sudího Fautrela.

85
    Míč z přímého kopu proskákal až za brankovou čáru.

84
    U postranní čáry Payet tvrdě zajel do Congréa, sudí to řeší přísnou domluvou a přímým kopem pro hosty.

83
    Payet poslal do vápna prudký centr po zemi, ale jako od zdi se míč vrátil zpět od Hiltona.

82
    Postavení mimo hru dopískáno Camarovi.

81
    Domácí poprvé střídají a hned dvojitě. Na hřiště nastupují Giangelli Imbula Wanga a Mario Lemina, pod sprchy naopak míří Mathieu Valbuena a Benoit Cheyrou.

80
    Domácí roh dokázali úspěšně odvrátit.

79
    Hosté ještě před zahrávání rohu střídají, trávník opouští Jamel Saihi, na jeho místo nastupuje Anthony Mounier.

78
    U brankové čáry poslal svůj centr Cabella, Mendy raději hlavou poslal míč na roh.

77
    Před hlavou vyskakujícího Gignace vyboxoval míč na roh Jourdren, následný roh zlikvidovala hostující obrana.

76
    Nedovoleného zákroku se na středu hřiště dopustil hostující Sanson, domácí hráči ještě žádají žlutou kartu pro něj, ale marně.