Getafe – Levante 1:0 (kon.) | Villarreal – Malaga 1:1 (kon.)
Getafe CF
1:0 (0:0)
Levante UD
Pátek 29.11.2013, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Španělská LaLiga

Utkání dvou trápících se týmů lépe zvládlo domácí Getafe, které "utrpělo" vítězství 1:0, když o třech bodech rozhodl v 79. minutě León. Do té doby Getafe prakticky nezahrozilo, kdežto hosté měli na začátku druhé půle dvě gólovky. Krátce před koncem poté nastřelili břevno. Zápasu by spíše slušela remíza, ale na to se historie ptát nebude. Getafe si připisuje v 15. kole vítězství a i nadále bude bojovat o pohárové příčky. Hezký zbytek pátečního večera. (21:50:06)

90+3
    Domácí se v nastaveném čase úspěšně brání. Levante zbývají poslední vteřiny...

90
    Hlavní sudí nastaví utkání o 3 minuty.

89
    Hosté mohli zničehonic srovnat! Po individuální akci Nonga se míč dostal k Pintovi, který technickou střelou orazítkoval břevno domácí brány!

88
    Ze hry odchází střelec zatím jediného gólu León, zahraje si Rodríguez.

87
    A žlutou kartu vidí i střídající Pinto, který zajel do Castra.

86
    León sáhl k taktickému faulu a vidí za to žlutou kartu.

86
    Getafe útočí do otevřené obrany Levante, hosté musí riskovat. Nadějný útok však domácí nezakončili.

84
    Na zemi se ocitl domácí obránce Rafa a musí být ošetřen klubovými lékaři.

83
    A poslední střídání Levante: Místo Simaa bude pokračovat Rodríguez.

83
    Odchází Barral, zahraje si Nong.

82
    Domácí po vstřelené brance rázem ožili a dokázali si vytvořit soustavný tlak. Hosté mají na vyrovnání deset minut.

79
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Zázrak! Některý z hráčů dokázal zamířit přesně! Po chybě v rozehrávce Levante si PEDRO LEÓN narazil s Castrem a poté křižnou střelou a s pomocí tyče rozvlnil síť za Jimenézem – 1:0!

77
    Gavilán centroval z levé strany, ale hostující zadáci dokázali míč odhlavičkovat pryč.

75
    Střídají také hosté. El Zhar přepouští své místo Pintovi.

75
    U domácích dohrál Mosquera, který je nahrazen Gavilánem.

74
    Sarabia nabil Escuderovi, ale jeho střela dostala opačnou faleš, než měla mít.

73
    Velké emoce vzbudil souboj Arroya a Garcíi, po kterém budou domácí zahrávat přímý kop z pravé strany.