2:1 (2:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Pátek 29.11.2013, 17:30 • NTC Senec • MONACObet liga

Je dobojované!
    Senčania napokon zvládli tento zápas oveľa lepšie v prvom polčase, keď po dvoch góloch Radoslava Augustína dokázali svoj náskok už ustrážiť a do tabuľky si teda pripisujú jasné tri body, ktoré neuchmatol ani kontaktný gól hosťujúceho Kráľa.

Dovidenia pri ďalších zmenách stavu z 2. futbalovej ligy Slovenska.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:29:11)

76
    Šaľa dala gól!
    V druhom polčase dokázali hostia odpovedať kontaktným gólom z kopačiek VIKTORA KRÁĽA, no uvidíme, či tento gól neprišiel už príliš neskoro.

Dnešné stretnutie sleduje 200 divákov.

46
    Začal sa druhý polčas.

38
    Senec dal gól!
    Domáci RADOSLAV AUGUSTÍN je dnes v naozaj fantastickej hernej forme a po štyroch minútach posiela Senec už do dvojgólového vedenia!

34
    Senčania sa dostávajú do tesného jednogólového vedenia po úspešne premenenom pokutovom kope v znení RADOSLAVA AUGUSTÍNA!

Prvý polčas sa skončil.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Na striedačkách sú pripravení títo hráči:

ŠK SFM Senec: Matlák – Molnár, Huszár, Szabo, Držík, Klokner, Hanzel

FK Slovan Duslo Šaľa: Valenský – Prúčny, Numéric, M. Nagy, Čurgali, Galbavý, Mukalenga

Úvodné zostavy:

ŠK SFM Senec: Milošovič – Egri, Ležaić, Ujčík, Orolín, Polgár ("K"), Trajcsik, Bakala, Augustín, Hílek, Bedecs

FK Slovan Duslo Šaľa: Kolmokov – Ďatko, Charizopulos, Tomiš, Konopásek, Čirik ("K"), Rehák, Mujkoš, Kráľ, Kochan, Gešnábel

Rozhodca: Július Straka – Miroslav Benko, Gabriel Ádám.

Srdečne Vás pri v poradí už 20. kole druhej najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku!
    V tomto online prenose Vám budem prinášať aktuálne zmeny stavu zo seneckého národného tréningového centra, kde proti sebe od 17:30 nastúpia tímy ŠK SFM Senec a FK Slovan Duslo Šaľa.

Senčania sa po 19 odohraných zápasoch nachádzajú na priebežnej šiestej priečke so ziskom 28 bodov a gólovým skóre 24:19 za sedem výhier, sedem remíz a päť prehier. Pred Sencom momentálne na piatej priečke sídli tím MŠK Rimavská Sobota s náskokom jedného bodu a za Sencom tím FC Spartak Trnava B s rovnakým počtom bodov, no o niečo horším gólovým skóre.
    Seneckí futbalisti sa v poslednom 19. kole predviedli na pôde tímu FC ŠTK 1914 Šamorín, kde po skvelom výkone napokon dokázali svojich súperov zdolať vysoko 3:0.

FK Slovan Duslo Šaľa je tímom, ktorí po 19 odohraných zápasoch sídli na nepriaznivej desiatej priečke so ziskom 16 bodov a gólovým skóre 16:27 za štyri výhry, štyri remízy a až jedenásť nepríjemných prehier. Pred Duslom Šaľa momentálne na deviatej priečke sídli tím MFK Dubnica nad Váhom s náskokom štyroch bodov a za Duslom Šaľa na jedenástej priečke tím FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa so stratou jedného bodu.
    Futbalisti Šale sa v poslednom 19. kole predviedli na domácej pôde, kde privítali tím ŽP Šport Podbrezová, ktorý momentálne sídli na čele tabuľky 2. ligy. Hostia však v Šali potvrdili úlohu favorita a napokon zvíťazili najtesnejším možným rozdielom 1:0.

Podarí sa domácim Senčanom v poslednom kole jesennej časti potvrdiť úlohu favorita a zdolať na svojom štadióne nie veľmi dobre hrajúcu Šalu?

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.

Branky: 34. Augustín (pen.), 38. Augustín – 76. Kráľ

Náhradníci: Matlák – Molnár, Huszár, Szabo, Držík, Klokner, Hanzel

Náhradníci: Valenský – Prúčny, Numéric, M. Nagy, Čurgali, Galbavý, Mukalenga

Rozhodčí: Július Straka – Miroslav Benko, Gabriel Ádám