Chabarovsk – Doněck 0:4 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzněck – Záhřeb 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Minsk 3:1 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.)
HC Slovan – Čerepovec 3:2 (kon.) | Lev – Petrohrad 3:4 (3:4 po s.n.)
Admiral Vladivostok
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Spartak Moskva
Pondělí 02.12.2013, 10:00 • Fetisov Arena, Vladivostok • KHL

55:59
    I přes velkou nevoli hostující lavičky jde v závěru zápasu na trestnou lavici Sergejev (SPM) za zdržování hry. Teď mají možná domácí poslední šanci na to, aby aspoň vyrovnali.

53:02
    Ugarov (VLD) hrál vysokou holí, na trestné lavici si odsedí dvouminutový trest.

45:31
    Tohle byl evidentní faul, domácí se budou muset bránit oslabení. Porseland (VLD) jde na trestnou lavici, na které je dnes už podruhé, za podražení.

38:08
    Kulik (SPM) a jeho podražení. Zbytečné fauly můžou hostům pořádně zatopit.

36:03
    Další vyloučení hostujícího celku. Bobrov (SPM) se dopustil hákování na Schutzovi.

33:20
    Sergejev (SPM) dostává dvě minuty poté, co úmyslně posunul vlastní branku. Rozhodčí neváhali ani vteřinu, tohle bylo ze strany hostujícího beka evidentní.

27:15
    První vyloučení druhé třetiny. Na dvě minuty za hákování usedá na trestnou lavici Porseland (VLD).

09:29
    Několenko (SPM) zahrál vysokou holí a půjde minimálně na dvě minuty posedět na trestnou lavici.

06:48
    Vyloučení také na domácí straně. Hákování vůči soupeři se nyní dopustil Gynge (VLD).

04:55
    Podražení se nyní dopustil Toluzakov (SPM), Admiral tak bude mít k dispozici první přesilovku.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 19. Schutz (Bergfors, Gynge) – 9. Špirko (Sergejev, Wandell), 22. Junkov (Volkov, Kozlov)

Admiral Vladivostok: Hovinen (Ivannikov) – Porseland, Těrnavskij, Osipov, Antropov, Zemčjonok, Vorobjov, Pervušin, Barbašev – Gračjov, Nikitěnko, Ugarov – Bergfors, Gynge, Schutz – Lesnuchin, Drugov, Bortnikov – Kuzněcov, Avcin
    Spartak Moskva: Ivanov (Truškov) – Quint, Sergejev, Bodrov, Kulik, Vasiljev, Grišin, Mamkin, Několenko – Anderson, Wandell, Špirko – Kozlov, Junkov, Volkov – Nikulin, Kvaša, Toluzakov – Bobrov, Medveděv, Pešechonov

Rozhodčí: Komarov, Ščenjov – Strelcov, Tarasov