3:2 (2:1)
SK Sturm Graz
Úterý 03.12.2013, 20:30 • Generali Arena • Rakouská Bundesliga

Přeji Vám příjemný zbytek dne. (22:30:45)

V dnešním zápase jsme mohli vidět celkem pět gólů. Domácím se nakonec podařilo vyhrát o jeden. Po prvním poločase šli do šaten za stavu 2:1. Druhý poločas je hosté sice tlačili, ale gól se jim podařit nedalo. Až v 91. první minutě se prosadil Weber, ale to už bylo pozdě. V závěru zahrávali ještě přímý kop, ale gól se jim nepodařilo vstřelit. Domácí se mohu radovat z vítězství.

90+5
    Žlutou kartu dostal také hostující brankář Pliquett, když před svou brankou držel domácího hráče.

90+4
    Hosté neohrozili branku, ale snaží se domácí o míč obrat, což se jim nedaří

90+3
    Mader zcela zbytečně poslal k zemi Klema. Za což obdržel žlutou kartu. Hosté budou mít příležitost ohrozit ješte branku.

90+1
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen se hosté radují z branky. Weber si skvěle zpracoval přihrávku a vyslal střelu do šibenice. Brankář neměl nárok

90
    Poslední střídání domácího celku. Odchází Royer a přichází Horvath.

90
    Střelu Ranfla odvrátil na roh Stankovic.

89
    Další střela hostů a jako u všech předchozích končí mimo branku. Hosté si dnes zcela určitě vybrali střeleckou smůlu.

86
    Pomalu to vypadá, že hosté to už vzdali. Míč drží domácí hráči a pomalu pokračují k Pliquettově bráně.

83
    Domácí střídají. Z placu odchází Hosiner, kterého nahradí Stankovic.

82
    Z protiútoku z vápna střílel Murg. Jeho střela skončila jen na pravé tyči.

81
    Hosté zcela uzamkli domácí na jejich půli, ale nemají žádnou střelu.

79
    Hosté se stále snaží útočit, ale jejich střely jsou nepřesné a končí hodně vysoko nad bránou Lidnera.

76
    Mohli jsme vidět poslední střídání hostů. Přišel Ranftl a odešel Ehrenreich.

75
    Hosté se snaží útočit, ale jejich útok vypadá nemastně neslaně. Pokud budou takhle hrát do konce utkání. Nemůžou pomýšlet na vyrovnání

72
    Na pravé straně hřiště jsme mohli vidět souboj mezi Kochem a Wolfem. Domácí hráč si počínal nedovoleně, za co vidí žlutou kartu.