Lille – Marseille 1:0 (kon.) | Nantes – Valenciennes 2:1 (kon.) | Nice – Monaco 0:3 (kon.)
FC Nantes
2:1 (0:0)
Valenciennes FC
Úterý 03.12.2013, 19:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Druhá půle a tím i celý zápas máme u konce, v druhém dějství jsme byli svědky tří branek a dokonce neproměněné penalty, ale vše popořadě. Úvodní branku utkání vsítil hostující Saez v 53. minutě. O pět minut později Bedoya svou individuální akcí vyrovnal skore, v 70. minutě, po faulu na svou osobu po stažení Angouem, kopal Dordevič pokutový kop, který Penneteau vychytal! Rozhodnutí přišlo v 88. minutě, když Bessat položil míč na hlavu Aristeguieta, a ten rozhodl o tom, že tři bodu zůstávají v Nantes. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (20:56:45)

90+1
    Z rozehrávkou Riou moc nespěchá a rozhodčí ho přemlouvá ke hře.

90
    I hosté naposledy střídají. Saliou Ciss připouští své místo na pár minut Francisi Massampu.

89
    Domácí ihned střídají Issa Cissokho opouští hřiště, na jeho místo nastupuje Olivier Veigneau.

88
    Nantes právě vstřelili branku!
    Dva střídající hráči otáčí stav tohoto utkání! Roh do vápna vyslal Bessat, kde nalezl hlavu FERNANDA ARISTEGUIETA, který nedal brankáři šanci!

87
    Z tohoto kontru se podařilo získat rohoví kop pro Nantes.

86
    Centr na druhé straně zkoušel Dossevi, míč však Riou lapil přímo ve vzduchu a započal rychlý kontr.

85
    Další postavení mimo hru v podání Dordeviče.

84
    Máme tu další střídání, na hřiště se přichází zahřát Mathieu Dossevi, pod bundu zas míří Maor Melikson.

83
    Nerad bych se opakoval, ale situace na hřišti mi nedává na výběr, Bedoya posílá centr do vápna, kde Aristeguieta na míč hlavou dosahuje, ale míč poslal přímo do náruče brankáře.

82
    Co nejvíc do vápna se snaží tlačit domácí, ale jejich přemíra snahy vždy ztroskotá ve finální fázi.

81
    Opět Cissokho se snaží najít svého spoluhráče ve vápně Aristeguieta na míč však nedosahuje.

80
    Do vápna posílá centr Cissokho, na míč však dosahuje jen hostující Kagelmacher.

79
    Domácí opět střídají Jordan Veretout přenechává své místo Fernandu Aristeguietovi.

78
    K míči se dostal Bessat a sám před brankářem nastřelil nohu ležícímu Penneteauovi!

77
    Bedoya hledá komu by přihrál míč, nenachází nikoho v zajímavé pozici, tak míč raději posílá svému brankáři.