Lille – Marseille 1:0 (kon.) | Nantes – Valenciennes 2:1 (kon.) | Nice – Monaco 0:3 (kon.)
OGC Nice
0:3 (0:2)
AS Monaco
Úterý 03.12.2013, 21:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:52:05)

Hosté v dnešním utkání v pohodě "dokráčeli" ke třem bodům, když dva góly padly již v prvním poločase a ten poslední, z kopačky Ocampose pak v tom druhém, konkrétně v 89. minutě, po obrovské chybě Bodmera při rozehrávce. Ve druhém poločase jsme ale jinak sledovali vyrovnané utkání, v němž ale stále domácí tahali za kratší konec. Monako tak získává po vítězství 3:0 tři body, domácí jsou bez bodu.

90+1
    Rozhodčí nastaví pouze dvě minuty.

90
    Je tu devadesátá minuta, hosté vedou již 3:0, o vítězi není pochyb.

89
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Uff, to byla obrovský hrubka rozehrávajícího Bodmera, kterému uzmul míč LUCAS OCAMPOS, jenž se dostal sám před Véronèse, kterého překonal pohotovou přízemní střelou.

88
    Bodmer v ofsajdu, útočné snažení domácích nevyšlo.

87
    Také Ocampos bude utkání dohrávat s obvázanou hlavou.

87
    Ten také nyní po svých odchází mimo hrací plochu.

86
    Po hlavičkovém souboji s domácím Gomisem zůstává ležet na trávníku hostující Germain.

86
    Germain nepřesně přihrává na Ocampose, hrát mohou domácí.

85
    Odkop Subašiče do bezpečí.

84
    Z tribun Allianz Riviery se ozývá bouřlivý pískot, domácí dnes na svého soupeře prostě nemají.

83
    Tím zraněným hráčem Monaka je Ocampos.

82
    Nepříjemný pohled na hrací plochu, kde jeden z hráčů Monaka bojuje s krvavým zraněním.

80
    Je tu poslední desetiminutovka dnešního utkání, Ocampos padá po hlavičkovém souboji s Bodmerem ve středu hriště.

80
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Geoffrey Kondogbia.

78
    Nakonec ještě Rodríguez zkouší hlavičkovat, míč ale dostal na zem, odkud ho posílá pouze vedle branky.