Toronto – Los Angeles 1:3 (kon.) | Chicago – Philadelphia 7:2 (kon.) | Anaheim – Minnesota 2:1 (kon.)

50:37
    Charlie Coyle jel úplně sám na brankáře a předvedl krásný blafák do forhendu, ovšem Hiller vytáhl ještě úžasnější zákrok, když se stihl vrátit a levým betonem vytěsnit Coylův pokus o zasunutí puku za brankovou čáru.

43:48
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A hosté přesilovou hru využívají díky trefě, kterou zaznamenal JASON POMINVILLE a dávají důležitou kontaktní branku. Asistence: Asistence: Ryan Suter, Mikko Koivu.

33:27
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Po střele od modré čáry se puk odrazil od zadního mantinelu před bránu odkud skákavý kotouč výborně dorazil do brány COREY PERRY, který svým jedenadvacátým gólem v této sezóně zvyšuje vedení domácích na 2:0. Asistence: Hampus Lindholm, Ryan Getzlaf.

23:05
    Jonas Brodin dostává menší trest za držení hole.

22:37
    Střelou z pravé strany ze svým druhým gólem v kariéře prosazuje ALEX GRANT, který otevírá skóre a dává domácím vedení. Asistence: Andrew Cogliano, Daniel Winnik.

19:27
    Jonas Brodin dostává 2 minuty za držení a domácí si tak zahrají první početní výhodu v dnešním utkání, která bude rozdělena a její větší část odehrána ve druhé třetině.

08:03
    Ryan Getzlaf a Matt Coooke dostávají po dvou trestných minutách za nesportovní chování.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 23. Grant (Cogliano, Winnik), 34. Perry (Lindholm, Getzlaf) – 44. Pominville (Suter, Koivu)

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lovejoy, Fowler, Lindholm, Fistric, Allen, Vatanen, Grant – Perry, Getzlaf, Penner – Selänne, Bonino, Palmieri – Winnik, Koivu, Cogliano – Jackman, Steckel, Beleskey.
    Minnesota Wild: Harding (Backstrom) – Suter, Brodin, Spurgeon, Scandella, Stoner, Ballard – Parise, Koivu, Pominville – Niederreiter, Coyle, Zucker – Mitchell, Brodziak, Cooke – Heatley, Konopka, Fontaine.

Rozhodčí: Devorski, St. Laurent – Nansen, Shewchyk

Diváci: 15252