Bayern – Hamburg 3:1 (kon.) | Hannover – Norimberk 3:3 (kon.) | Hoffenheim – Dortmund 2:2 (kon.)
Mohuč – Mönchengladbach 0:0 (kon.) | Augsburg – Braunschweig 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Stuttgart 3:1 (kon.)
Hannover 96
3:3 (0:3)
1. FC Norimberk
Sobota 14.12.2013, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • Německá Bundesliga

Domácí Hannover tak může být spokojen. Během druhého poločasu dokázal smazat tříbrankový náskok soupeře a srovnat na konečných 3:3. Remízový výsledek je zřejmě pro oba celky spravedlivým výsledkem.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek víkendu a zase někdy u on-line přenosů brzy na počtenou. (17:23:40)

90+2
    Hannover právě vstřelil branku!
    To je fantazie! Domácí dokázali smazat tříbrankové manko a v nastaveném čase vyrovnávají. Centrovaná balon doletěl až k MAME BIRAMU DIOUFOVI, který nadvakrát překonává brankáře Schäfera – 3:3.

90+1
    Žlutou kartu vidí domácí Andreasen.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Hosté střídají. Závěrečné minuty odehraje Mak, který zaujal místo po Frantzovi.

87
    Závěr utkání bude ještě zajímavá. Domácí totiž těsně před koncem snižují na rozdíl jediné branky! Slabší chvilku si teď ale vybral jeden z postranní rozhodčích, který nepostřehl jasný ofsajd MAMEHO BIRAMA DIOUFA, který svého postavení využívá – 2:3.

86
    Domácí už příliš času nemají. Zieler tak rychle rozehrává dlouhým nákopem na útočnou polovinu.

85
    Skóre se nemění ani po střele Bittencourta, který jen vysoko přestřelil.

84
    Hannover měl k dispozici rohový kop. Huzsti ale před brankou nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

83
    Pekhart si nepohlídal obrannou linii soupeře a byl odmáván a posléze i odpískán ofsajd.

82
    Hosté budou na polovině hřiště rozehrávat. Nikdo v bílém se však k tomu příliš nemá.

81
    Domácí naposledy střídají. Pander nahrazuje Priba.

80
    Před námi je posledních deset minut utkání. Norimberk drží před svým soupeřem dvoubrankový náskok.

79
    Saného hlavička končí dobré dva metry od levé tyče Schäferovi branky.

78
    Hráči Norimberku už se dopředu příliš netlačí. V závěrečných minutách se budou soustředit především na defenzivu.

77
    Fotbalisté v bílých dresech drží míč a snaží se kontrolovat hru.

76
    Norimberk znovu střídá. Na hřiště vběhl český reprezentant Pekhart, který nahradil Ginczeka.

75
    Husztiho centr znovu dobře přečetl Schäfer, který posílá balon do bezpečí.

Jakub Martínek

Branky: 60. Bittencourt (Huszti), 87. Diouf (Sulejmani), 90+2. Diouf – 30. Hloušek (Hasebe), 38. Drmić (Kijotake), 41. Nilsson (Plattenhardt)

Karty:   11. Huszti (HAN), 40. Stindl (HAN), 90+1. Andreasen (HAN) – 46. Pogatetz (NUR), 48. Hloušek (NUR)

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Marcelo, Sané, Andreasen – Schmiedebach (46. Bittencourt), Prib (81. Pander), Stindl (C), Huszti – Diouf, Sobiech (74. Sulejmani).
    Náhradníci: Fuhry – Cherundolo, Avevor, Pander, Hoffmann, Bittencourt, Sulejmani.

1. FC Norimberk: Schäfer (C) – Chandler, Nilsson, Pogatetz, Plattenhardt – Frantz (89. Mak), Drmić (72. Feulner), Hasebe, Kijotake, Hloušek – Ginczek (76. Pekhart).
    Náhradníci: Rakovsky – Dabanlı, Pinola, Feulner, Mak, Pekhart, Esswein.

Rozhodčí: Kinhöfer – Scheppe, Ittrich