Guangzhou FC – Al Ahly 2:0 (kon.) | Casablanca – Monterrey 2:1 (po pr.)
Guangzhou FC
2:0 (0:0)
Al Ahly SC
Sobota 14.12.2013, 17:00 • Stade de Marrakech • Mistrovství světa klubů

Druhý poločas rozhodlo o tom, že postupuje do dalšího kola celek Guangzhou FC, jehož hráči se dvakrát prosadili. Nejprve zkraje druhé půle vstřelil vedoucí branku Elkenson a po hodině hry přidal druhou branku jeho spoluhráč Conca. Hosté, i když měli na konci zápasu více ze hry, snížit se jim už nepodařilo. Hráči Guangzhou se v dalším kole střetnou s Bayernem Mnichov. (19:55:14)

90+3
    Hráči Al Ahly se snaží o jeden z posledních útoků na branku Guangzhou.

90+1
    Rozhodčí Ricci bude nastavovat pět minut ve druhé půli.

90
    Fotbalisté Guangzhou nikam nepospíchají a drží míč ve své moci.

86
    Fathy přihrál dopředu na nabíhajícího El Saida, jehož centr hlavičkoval Hamdy nepřesně.

84
    S blížícím se koncem drží míč ve své moci hráči Al Ahly a snaží se zdramatizovat stav zápasu.

81
    Rabia dostal přihrávku do pokutového území, obešel protihráče a vystřelil, brankář Zeng vytáhl pěkný brankářský zákrok.

79
    Střídání v týmu Guangzhou FC: ze hřiště odchází Sun, přichází Zhao.

78
    Třetí střídání Al Ahly. Hossama Ashoura nahradil Trezeguet.

75
    Střídájící Hamdy mohl snížit na 2:1, technickou střelou z velmi dobré pozice minul branku Guangzhou.

73
    Centr Fathyho však nikdo z jeho spoluhráčů neuklidil do branky svého soupeře.

72
    Al Ahly vybojovalo rohový kop po útoku z pravé strany.

69
    Hráči Guangzhou jsou po druhé brance u míče a kombinují ve středu hřiště.

67
    Tým Guangzhou FC právě vstřelil branku!
    Mužstvo Guangzhou jde do dvoubrankového vedení zásluhou DARIA LEONARDA CONCY. Muriqui dostal ideální pas za obranu Al Ahly a jeho střelu dokázal brankář Ekramy vyrazit jen ke CONCOVI, který míč dorazil do sítě.

64
    Druhé střídání Al Ahly. Ze hřiště odešel Emad Meteab a nahradil ho Al Sayed Hamdy-

63
    Střídání v týmu Guangzhou FC: ze hřiště odchází Gao, přichází Rong.

60
    Said zahrával rohový kop, fotbalisté Al Ahly psaní v zápise jako hostující se v pokutovém území neprosadili.