Osasuna – Real Madrid 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Granada 0:2 (kon.) | Barcelona – Villarreal 2:1 (kon.)
Malaga – Getafe 1:0 (kon.)
FC Barcelona
2:1 (1:0)
Villarreal CF
Sobota 14.12.2013, 20:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (21:58:13)

Barcelona dnešní utkání zvládla a dokázala porazit bojující Villarreal těsně 2:1. O vítězství Barcelony rozhodl v 68. minutě Neymar, který při zranění Messiho chytl velmi dobrou formu a je klíčovým hráčem svého týmu. Domácí si tedy připisují do tabulky další tři body, zatímco Villarreal odjíždí s prázdnou.

90+4
    Neymar v závěru utkání útočí na hattrick. Tentokrát se dostal ke střele z hranice malého vápna, ale jeho pokus byl zablokován obráncem hostí.

90+3
    Pohledná akce Barcelony brankou nekončí. Roberto přiklepl míč Neymarovi, který trefil z výhodné pozice břevno.

90+2
    Barcelona drží míč na útočné polovině. Do zakončení se dokázal dostat Pedro, který z pravé strany branku vůbec netrefil.

90+1
    Nad rámec utkání budou nastaveny 4 minuty.

90
    Dnešní utkání se blíží ke svému konci. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hosté se po této standardní situaci prosadit nedokázali, ale snahu vyrovnat mají.

88
    Villarreal bude zahrávat rohový kop.

87
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Cesc Fábregas, přichází Sergi Roberto.

85
    Neymar obdržel žlutou kartu za zdržování.

84
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Pedro.

83
    Po rohovém kopu se domácí prosadit nedokázali.

82
    Z větší vzdálenosti se ke střele dostal Sánchez, ale Asenjo jeho pokus vyrazil na rohový kop.

81
    Držení míče je dnes opět jednoznačně na straně domácí Barcelony, která hraje velmi opatrně a hlídá si těsné vedení.