Bayern – Hamburg 3:1 (kon.) | Hannover – Norimberk 3:3 (kon.) | Hoffenheim – Dortmund 2:2 (kon.)
Mohuč – Mönchengladbach 0:0 (kon.) | Augsburg – Braunschweig 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Stuttgart 3:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:2 (2:1)
Borussia Dortmund
Sobota 14.12.2013, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

Nakonec se tak nestalo a výsledek je 2:2. Pro tuto chvíli se loučím, díky za pozornost a u dalších zápasů se budu těšit na počtenou. (17:26:03)

Je tu konec zápasu. Sledovali jsme zajímavý zápas, který nakonec přinesl zřejmě zaslouženou dělbu bodů. Oba týmy hrály velice útočně a diváci se mohli bavit výborným fotbalem. Borussia vyrovnala Pisczekem a poté mohla výsledek totálně otočit, ale proti byl Grahl. I když nebyl dvakrát jistý, jednou mu pomohla i tyč, ale nakonec další gól nepřipustil. Pochválit je však třeba i Hoffenheim, který také několikrát zahrozil a i on mohl klidně vyhrát.

90+2
    Už se hraje poslední minuta a hosté nebezpečně zahrozili. Centr z levé strany poslal Schieber a Grahl musel do vzduchu. Měl sice problémy, ale nakonec míč chytá.

90+1
    Už se blíží závěr zápasu, hraje se ve středu hřiště. Dortmund ještě bojuje a chtěl by přidat vítěznou branku.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sebastian Rudy, přichází Tobias Strobl.

88
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Marco Reus, přichází Julian Schieber.

87
    Nakonec to nemusí platit, protože tutovku měl i domácí hráč. Konkrétně Volland dostal zpětnou přihrávku na malé vápno a tam trestuhodně přestřeluje Langerakovu bránu.

86
    Mohlo být rozhodnuto. Stejně jako Mchitarjan, tak i teď se do podobné střelecké pozice dostal Reus. A pálil také k levé tyči, chybělo tomu opravdu málo a míč skonči v síti. Tak nakonec hosté ještě budou litovat neproměněných šancí, protože ve druhém poločase jich měli víc.

85
    Pět minut před koncem poločasu je stále stav 2:2, Polanski chtěl zaútočit, ale byl v ofsajdu.

84
    Centr Lewandowskiho na Şahina neprošel zcela ideálně, přesto se tento hráč dostal k zakončení, leč šlo vysoko nad.

83
    Žlutou kartu dostává Nuri Şahin (Borussia Dortmund).

82
    Hodně se přitvrdilo, utkání je pořádně nervózní.

81
    Pozadu nechtějí zůstat ani domácí, Firmino si chtěl jít pro penaltu, upadl totiž v souboji s Fridriechem, ale vše bylo dle rozhodčích v pořádku.

80
    Na karty 2:2, na střídání 2:2, na góly taktéž 2:2. Deset minut před koncem zápasu stále Borussia tlačí do vrat soupeře. Bude to ještě zajímavé.

79
    Žlutou kartu dostává Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim).

77
    Žlutou kartu dostává Manuel Friedrich (Borussia Dortmund).

75
    Na druhé straně jsme viděli dobrou střelu Salihoviče, který vypálil ze standardky. Míč však šel doprostřed brány, kde si Langerak bezpečně poradil.

Roman Zajíček

Branky: 18. Schipplock (Firmino), 37. Volland (Rudy) – 44. Aubameyang (Lewandowski), 67. Piszczek (Şahin)

Karty:   11. Volland (HOF), 79. Polanski (HOF) – 14. Reus (DOR), 77. Friedrich (DOR), 83. Şahin (DOR)

TSG 1899 Hoffenheim: Grahl – Beck (C), Süle, Vestergaard, Toljan – Volland, Rudy (90. Strobl), Polanski, Firmino, Herdling (71. Johnson) – Schipplock (69. Salihović).
    Náhradníci: Casteels – Johnson, Abraham, Strobl, Salihović, Elyounoussi, Modeste.

Borussia Dortmund: Langerak – Piszczek, Friedrich, Sarr, Durm – Blaszczykowski (66. Mchitarjan), Şahin, Reus (88. Schieber), Kehl (C), Aubameyang (66. Hofmann) – Lewandowski.
    Náhradníci: Weidenfeller – Kirch, Günter, Hofmann, Mchitarjan, Großkreutz, Schieber.

Rozhodčí: Zwayer – Borsch, Pelgrim

Diváci: 30150