Arouca – Guimarães 0:2 (kon.) | Olhanense – Benfica 2:3 (kon.) | Rio Ave – Porto 1:3 (kon.)
SC Olhanense
2:3 (2:2)
Benfica Lisabon
Neděle 15.12.2013, 19:15Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (21:13:17)

A je dobojováno! Druhý poločas ani z daleka nebyl tak zajímavý jako první. Sice hned po dvou minutách hry se trefil střídající Sulejmani, ale to bylo z útočného fotbalu vše. Benfica tak vybojovala tři body za těsné vítězství 2:3.

90+10
    Začala poslední minuta dlouhého nastavení. Centr z pravé strany ale v klidu lapil do svých rukavic Oblak.

90+8
    Diváci již míří směrem k východu. Ani oni už nevěří, že by jejich tým mohl srovnat.

90+6
    Střela Femiho z úhlu jen o kousek minula hostující branku. I kdyby však mířila do branky, Oblak by byl na místě.

90+5
    Domácí již zřejmě nemají síly. V dalším náznaku šance přišel Mladen o míč. Olhanense bude znovu muset začít odzadu. Polovina nastavení je již za námi.

90+4
    Matič uprostřed hřiště fauloval Diakhiteho.

90+2
    Benfica kombinuje u rohového praporku. Zatím to zvládají skvěle takticky. Domácí ale příliš nevypadají, že by se nějak hrnuli dopředu.

90
    To o čem jsem mluvil se naplnilo, sudí nastaví deset minut navrch.

89
    Poslední střídání předvádí domácí kouč, pro dnešek dohrál Mehmeti, místo něj na poslední minuty nastoupí Otavio.

88
    Pěkný centr z levé strany odhlavičkoval Femi. Domácí by ale potřebovali dominovat na úplně jiné straně hřiště.

87
    Benfica naprosto kontroluje hru na polovině svého soupeře. Domácí by to ještě měli zkusit, vzhledem k dlouhému ošetřování Artura by se mělo poměrně dost minut nastavovat.

85
    Domácí fanoušci pískají na své svěřence. Ti se pořádně ani nedostávají k míči, natož aby ohrozili Oblaka.

83
    Nudný druhý poločas nesahá tomu prvnímu ani po kotníky. Týmy se již nejspíše unavily tempem, které zvolili na začátku utkání.

81
    Hosté zahrávali standardní situaci, po které propadl míč do vápna, zde si pro něj došel Belec.

80
    Právě nám začala osmdesátá minuta. Domácí již nemají moc času na srovnání. Nicméně nutno říci ani prostoru. Hosté k nim skvěle přistupují.

78
    Podruhé dnes střídá Olhanense, místo Reguly si zahraje Koné.

77
    První úspěšný zákrok si připsal Oblak, když zmenšil výběhem úhel proti střele Bigazziho.