Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Toronto – Chicago 7:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 1:4 (kon.)
New Jersey – Tampa 3:0 (kon.) | NY Islanders – Montreal 0:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:4 (po pr.)
Arizona – Carolina 1:3 (kon.) | Nashville – San Jose 3:2 (kon.) | Colorado – Minnesota 1:2 (1:2 po s.n.)
Vancouver – Boston 6:2 (kon.) | Washington – Philadelphia 5:4 (2:1 po s.n.) | Detroit – Tampa 0:3 (kon.)
New York Islanders
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Montreal Canadiens
Neděle 15.12.2013, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

To je ode mne vše. Já vám přeji příjemné ráno/noc a u hokeje zase někdy na počtenou. (04:03:34)

Československá stopa v utkání
    Tomáš Plekanec – 0+0, 3 střely, čas na ledě 23:38

Tři hvězdy utkání
    1. Carey Price (MTL) – 21 zásahů, úspěšnost 100%
    2. Max Pacioretty (MTL) – 1+0
    3. Jevgenij Nabokov (NYI) – 25 zásahů, úspěšnost 96.00%

Utkání, v kterém dominovali oba brankáři a obrany skončilo výhrou Montrealu. O té rozhodl v čase 61:51 Max Pacioretty. Utkání toho příliš nenabídlo. Svou kvalitou patřilo spíše k těm lehce podprůměrným, ale i tak došlo na zajímavé situace. Na tu nejzajímavější jsme si museli počkat ale až do prodloužení.

61:51
    Montreal právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Akce Montrealu dál pokračovala. Desharnais se dostal s pukem za bránu, vybruslil si před Nabokova, poslal přihrávku na druhou stranu, kde si najížděl MAX PACIORYTTY, který ač bráněn obráncem, dokázal puk doklepnout do brány. Nabokov se marně natahoval. Asistence: David Desharnais

61:33
    Pacioretty dostal přihrávku na modrou, odkud se dostal na kruh a vypálil nepříjemnou střelu pro Nabokova, ten ji ale vyrazil.

60:58
    Puk za bránou domácích a ti se vydávají do útoku.

60:23
    Grabner puk z rohu útočné třetiny nepřesně poslal až k bráně Nabokova.

60:01

Ani třetí třetina gól nepřinesla. Oba gólmani jsou dnes 100% a střelci nulový. Je před námi tedy prodloužení.

Střely na bránu: 21 – 23

60:00

59:38
    Tavares se pokoušel tečovat nahození od modré, ale kotouč skončil mimo.

59:04
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazování tedy opět u brány Nabokova.

58:17
    Markov střílel od mantinelu a do jeho střely se ještě pokoušel vložit hokejku jeden z útočníků. Kotouč Nabokov zkrotil a bude se vhazovat.

57:42
    Puk v obranném pásmu Habs a na hokejkách obránců. Vypadá to, že se nás čeká prodloužení.

57:16
    Ofsajd domácího týmu a máme tu komerční přestávku.

56:11
    Hra plyne v rychlém tempu, bez přerušení. Střela ovšem žádná. Montreal drží kotouč na hokejkách a nedaří se mu usadit se v útočném pásmu.

54:59
    Nebezpečnějším týmem v poledních chvíli je Montreal, který zaměstnává Nabokova i obrana domácích.