Michalovce – Topoľčany 3:1 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 4:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Prievidza 3:1 (kon.)
Detva – SR 18 5:1 (kon.)
HK Detva
5:1 (2:1, 3:0, 0:0)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
sk Středa 18.12.2013, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

47:21
    Opäť sme svedkami obojstranného vylúčenia. Domáci Németh dostáva 2 minúty za údery, za údery je vylúčený aj Moravčík, ale ten dostáva 2+2. Takže to bude presilovka pre Detvu.

46:17
    Obojstráne vylúčenie. Za predvedenú bitku dostáva Neumann s Klenkom 5 minút + do konca zápasu.

44:47
    Domáci Németh dostáva 2 minúty za úder do oblasti hlavy a krku. Presilovka pre hostí.

42:26
    Detva bude hrať v oslabení. Marek Hataš podrazil súpera a odišiel na trestnú lavicu.

37:42
    Domáci sú v plnom počte. Početnú nevýhodu využili gólom.

35:42
    Detva bude hrať v oslabení. Marek Pač dostáva za nedovolené bránenie dve minúty.

30:07
    Hostia si pri striedaní nerozumeli a za zlé striedanie ide na trestnú lavicu Tatár.

10:53
    STav hráčov na ľade 5 na 5 trval len 30 sekúnd. Radovan Bondra dostával 2+2 min.

08:23
    Trochta bol v gólovej šanci faulovaný. Rozhodca vylúčil opäť Kristiána Ferleták. Tento raz to bolo za hru vysokou hokejou.

04:35
    Presilovku si zahrá aj domáci celok. Na trestnú lavicu odišiel Kristián Ferleťák za podrazenie.