Vsetín – Nový Jičín 2:3 (po pr.) | Kobra – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Orlová – Opava 0:5 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 9:2 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 3:2 (2:1 po s.n.) | Technika Brno – Přerov 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Řisuty – Tábor 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Vrchlabí 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 3:2 (kon.) | Nymburk – Děčín 9:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Klatovy 4:3 (kon.)
Kolín – Milevsko 4:1 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 1:5 (kon.)

Žďár právě vstřelil branku!
    Velkého závaru před Bláhou využil DAVID VÍTEK, který překonal už ležícího hostujícího gólmana! Asistence: Dan Kotlík.

49:35
    Další vyloučení na straně Vajgaru. Na trestnou lavici odchází Miroslav Třetina za hrubost.

44:04
    Další vyloučení na straně Vajgaru. Na trestnou lavici odchází hostující Aleš Dvořák za podražení.

41:38
    Vyloučen hostující Jindřich Kotrla za napadení.

38:20
    Ze které je ale nebezpečný protiútok a Vlach měl obrovské štěstí, když mu střela prosvištěla podél helmy do horní tyče!!!

36:45
    Výstavní rána od modré v podání VOJTĚCHA ŠÍRLA, který propálil po přihrávce Kunstmüllera vše včetně nic nevidícího Bláhy. Asistence: Luboš Kunstmüller, Jiří Dítě.

31:26
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Další povedený brejk hostujícího celku, který zakončil po přihrávce Kocara MAREK DVOŘÁK a opět po chybě soupeře ve středním pásmu posouvá do vedení Jindřichův Hradec. Asistence: Jaroslav Kocar, Luboš Voříšek.

28:53
    Další tutovka domácích, kdy v situaci tři na jednoho neuklidil do odkryté brány kotouč Plachý!

27:10
    Další velká šance domácího Dana Kotlíka, který se ocitl sám na levém křídle, ale Bláhu neprostřelil.

25:22
    Parádně sehranou přesilovou hru sehráli domácí, kdy pálil od modré Pleva a trefil tyč! A do odkryté brány zpátky uklidil kotouč ŠTĚPÁN ZÍDEK a srovnává stav zápasu. Asistence: Martin Pleva.

24:32
    Aleš Dvořák odchází na trestnou lavici za hákování.

24:32
    Obrovská šance domácích, do které se dostal po chybě v rozehrávce soupeře Kunstmüller, ale nedal.

17:31
    První vyloučený v zápase: Na trestnou lavici odchází hostující Adam Přibyl za nesportovní chování. Vajgar pokračuje v pěti v poli.

14:25
    Dítě dostával parádní pas do samostatného nájezdu a v další střele Kunstmüller, který přestřeluje odkrytou hostující bránu.

12:37
    Obrovská chyba domácích a do šance se řítil hostující Kocar, ale netrefuje horní růžek Vlachovy svatyně.

07:01
    Vajgar právě vstřeli1259l branku!
    Vynikající přihrávka Třetiny, který našel na pravém křídle rozjetého JINDŘICHA KOTRLU, který překonává Vlacha střelou mezi betony a otevírá brankový účet dnešního zápasu. Asistence: Miroslav Třetina, Robert Procházka.

06:59
    Ovšem nyní uniká hostující hráč do samostatného nájezdu!

06:25
    Další obrovská šance po chybě hostující obrany, ve které se ocitl Kaňka, ale z úhlu Bláhu nepřekonal! Parádní akce Plamenů.

05:15
    Také velká šance domácích, kdy našel Kunstmüller mezi kruhy Dítě, ale ten Bláhu neprostřelil.

04:15
    Z mezikruží pálil nebezpečně hostující Mavrojanidis. Netrefuje bránu!

Lukáš Maša

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 26. Zídek (Pleva), 37. Šír (Kunstmüller, Dítě), 60. Vítek D. (Kotlík) – 8. Kotrla (Třetina, Procházka), 32. Dvořák M. (Kocar, Voříšek)

SKLH Žďár nad Sázavou: Vlach (Zelený) – Jícha, Staněk, Pleva, Smejkal, Vítek M., Šír, Beneš – Krupka, Kaňka, Plachý (C) – Kunstmüller, Dítě, Vítek D. – Kotlík, Man, Zídek – Gregar.
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Bláha (Exner) – Popelka, Jasečko, Procházka, Štěpán, Pekárek, Dvořák A., Kohút – Kocar, Voříšek (C), Dvořák M. – Kotrla, Třetina, Mavrojanidis – Kasalý, Přibyl, Brabec – Salák.

Rozhodčí: Dědek – Musil, Klouda