Vsetín – Nový Jičín 2:3 (po pr.) | Kobra – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Orlová – Opava 0:5 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 9:2 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 3:2 (2:1 po s.n.) | Technika Brno – Přerov 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Řisuty – Tábor 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Vrchlabí 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 3:2 (kon.) | Nymburk – Děčín 9:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Klatovy 4:3 (kon.)
Kolín – Milevsko 4:1 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 1:5 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:1 (2:0,1:1, 1:0)
HC Milevsko 1934
Středa 18.12.2013, 18:07 • Zimní stadion v Kolíně • 2. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:07.

Hezký středeční předvečer. Vítám Vás na posledním online zápase tohoto roku 2013. Zde na zimním stadionu v Kolíně domácí Kozlové uvedou do varu hosty z Milevska. Favorité dnešního zápasu jsou domácí, jelikož jsou na vrcholu celkové tabulky a aktuálně obsazují 3. místo s 45 body. Na vrcholu je to velmi vyrovnané na první celek domácí ztrácí pouhý 1 bod. Oproti tomu hosté se v letošní sezóně moc dobře nepředvedli, na posledním místě se 7 body uzavírají celou II. ligu skupinu Západ. Utkání začíná v 18:07, a vše může být jinak. Uvidíme sami, kdo si pod stromeček nadělí 3 body. Přeji příjemnou sledovanou u Vánočních online přenosů.

obrázek

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Pýcha, Skokan, Nedbal ml., Pácal, Kulhánek, Hanzl, Chaloupka, Muláček – Malý ,,C", Mejzr, Valášek – Ježek, Šafránek, Jankovský – Morkes, Kadlec, Šifta – Kočí, Zumr, Kubát

HC Milevsko 2010: Pipek (Škubal) – Dvořák, Janásek, Drda, Bartůněk, Srdinko, Fořt, Sumerauer, Hamerle, Decsy, Kalla, Homolka, Záhora, Novotný, Reiniš, Novák, Nevolný, Korous, Fišera, Štěrba

Rozhodčí: Stolín – Huryta, Urubčík.

Už se týmy připravují k úvodní buly.

00:01

0:10
    Úvodní buly vyhrál Mejzr, a Kolín s první útoční formací hnaly na Škubala!

0:12
    V brance domácí je postaven Fanda Moravec a v brance hostí Jiří Škubal.

0:38
    Neuběhla ani minuta a máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Do oslabení zavedl svůj tým Petr Janásek, na 2 minuty za držení.

1:20
    Přerušení u Moravce, vhazuje se po jeho pravici!

1:40
    Zatím ačkoliv domácí celek hraje přesilovku, tak to není vůbec poznat.

2:38

2:52
    Síly se vyrovnaly a hosté v jejich útočné třetině dráždí Moravce.

3:02
    Domácí ubránili lehký nátlak hostů a první útočná formace se rozjela do protiútoku. Volné místo si našel Mejzr, kterému sedla přihrávka přesně na hůl a pálil z první.

3:03
    Škubal si na jeho střelu počíhal a odrazil jí do levého rohu. Hra pokračuje!

4:30
    Hra je prozatím nevýrazná.

4:59
    Kočí se snažil prostřelit Škubala, ale ten puk zalehl svým betonem a přerušil hru. Vhazuje se po jeho levoboku.

6:40
    Hostující celek byl nyní velmi důrazný u Morave. Jiří Kala nejprve od pravého kruhu vystřelil a po té vyražený puk ještě dorazil, ale to se mu až za Moravce nepovedlo.

8:24
    Další vyloučení na straně hostí. Tentokrát za hru v 6! Nakonec 2 minuty odsedí Lukáš Drda.

8:50
    Nedbal si zkušeně najel do volného prostoru, kde puk poslal na hůl Ježka. Celou tuto akci přerušila obrana hostí, jež puk vyhodila z pásma.

9:30
    Tato přesilová hra už vypadá lépe než ta předchozí, v této měli Kozlové hned několik pěkných šancí proměnit.

10:24

10:55
    Kozlové nyní uvedli do varu branku hostí, kde byla menší mela. Puk nakonec Škubal zachytil. Vhazuje se před ním.

11:16
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlům se podařilo po několika nepovedených pokusech konečně prostřelit Škubala. Po vyhrané buly se puku ujal DOMINIK ZUMR, který si přesně vyměřil volné místo u Škubala, a tvrdou střelou ho prostřelil. Tímto posílá domácí do vedení.
    Asistence: Kubát

11:51
    Odpískána hra vysokou holí.

14:17

Ve chvilce plné ticha, se hlasitým jásotem ozvali domácí fanoušci. Kolín vstřelil 2. gól! O ten se postaral PETR MORKES, jež dostal nahrávku od Pavla Šifty, poté si kličkou obehrál 2 hráče Milevska, a přesnou ránou z mezikruží prostřelil Škubala!

17:24
    Za podražení je potrestán domácí Pavel Šifta na 2 minuty. Domácí si zahrají oslabení 4 na 5. Povede se snížit hostům náskok domácích?

17:40
    Hostům se nadělila první vysoká šance po namazání jednoho z domácích v domácím obranném pásmu, ale tu neproměnili.

18:13
    Rychlým protiútokem domácí napravili předchozí chybu a v oslabení ujeli hostům a vystřelili na Škubala.

19:24

20:00

Domácí si v první třetině obhájili roli favorita a vedou 2:0! O branky se postarali Dominik Zumr a Petr Morkes. Jak to bude dál, můžeme vidět příbližně v 18:50.

Vše je přiraveno k druhé třetině.

20:01

20:30
    Ofsajd hostí.

21:55
    Krásná šance domácích, tu měl střelec dnešního prvního gól Zumr!

22:50
    Milevsko právě vstřelilo branku!

Krásnou střelu pod víko vstřelil MARTIN ZÁHORA. Snižuje tak skóre na 2:1.
    Asistence: Hemerle

23:20
    Hosté opět ve 4. Na trestnou lavici míří Fořt, který si zde osedí 2 minuty za vražení na hrazení!

24:00
    Hra vysokou holí. Vhazuje se ve středním pásmu.

24:15
    Hosté brání oslabení vyhazováním puků na druhou stranu hřiště.

25:01
    Síly se na ledě vyrovnávají. Dvě minuty za držení obdržel domácí Pavel Šifta.

25:01
    Vhazuje se u Moravce.

25:20

26:10
    Valášek vybojoval puk ve středním pásmu a spolu s Malým se hnali do útkou v oslabení 2 na 1. Nakonec byl Valášek faulován, ale tento prohřešek sudí nepotrestal.

27:01

28:55
    Domácí si vytvořili tlak u Škubala, ten jednu z střel chytil do lapačky a přerušil tím hru, vhazuje se po jeho levoboku.

30:00
    Nedbal u mantinelu tvrdě ubránil Fořta, poté si puk vzal Ježek a zahájil útok, ten ovšem již ve středním pásmu přerušili hosté.

31:49
    Zakázané uvolnění Milevska.

32:37
    Domácí na ledě v 6! Trest odpykává Martin Mejzr. Hosté si zahrají 2 minutovou přesilovku.

34:27

34:33
    Novák tvrdě pálil z kruhu. Jeho tvrdou střelu Moravec chytil!

35:59
    Domácí jdou opět do 4. Na trestnou lavici míří Petr Chaloupka na 2 minuty za vražení.

37:12
    Hra je velmi utahaná.

37:59

38:25

Do třetice se do branky hostí trefil MARTIN MEJZR, který předvedl krásný gól do levé šibenice! Skóre zápasu je zatím 3:1!
    Asistence: Malý

40:00

Ve druhé třetině byl hokej velmi utahaný. I přesto se oboum týmům podařilo inkasovat po jedné brance. Nejprve snížili skóre na 2:1 hosté, autorem branky je Martin Záhora. A ke konci třetiny se do sítě hostí trefil ještě Martin Mejzr a zvýšil náskok na 3:1. Druhá třetina tedy skončila výsledkem 1:1. Poslední část začne přibližně v 19:36.

40:01

41:00
    Poslední část se zatím nese opět v pomalém tempu.

41:10
    Zakázané uvolnění hostů.

42:15
    Po druhé sebou ofsajd domácích.

43:20
    Kozlové mají v oslabení mnoho šancí, ale ani jedna nebyla prozatím proměněna.

44:15

46:20
    Reiniš ve vysoké šanci! Moravec svůj tým však drží Kozly.

51:18
    Hosté nyní domácí drtí, Novák od modré tvrdě pálil na Moravce! Ten puk zachytil do lapačky.

53:00
    Tento zápas je opravdu holomajzna.

54:50
    Na modré u mantinelu byl schovaný Dvořák, který získal přihrávku a neváhal a ihned pálil. Moravec jeho střelu chytil do lapačky.

57:13
    Nečekaný tvrdý hit na Mejzra!

58:00
    Hosté se nepoprali v útočné třetině s přesílením 3 na 1.

58:55

Nakonec se domácí přeci jen vzpamatovali a inkasovali 4. branku. O tu se postaral PAVEL ŠIFTA, po nahrávce od Jana Hanzla. Stav utkání 4:1.
    Asistence: Hanzl

59:30
    Dnešní utkání sleduje 540 diváků.

60:00

A je dobojováno. Z dnešního utahaného utkání si 3 body pod stromečkem nadělili domácí. Čtvrtou branku přidal ještě Pavel Šifta. Tímto je to pro dnešek vše, přeji krásné Vánoce a mnoho úspěchů v novém roce. (20:07:23)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 12. Zumr (Kubát), 15. Morkes (Šifta), 39. Mejzr (Malý), 59. Šifta (Hanzl) – 23. Záhora (Hemerle)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pýcha, Skokan, Nedbal ml., Pácal, Kulhánek, Hanzl, Chaloupka, Muláček – Malý ,,C", Mejzr, Valášek – Ježek, Šafránek, Jankovský – Morkes, Kadlec, Šifta – Kočí, Zumr, Kubát

Rozhodčí: Stolín – Huryta, Urubčík